تاریخ درج خبر : 1394/05/24
کد خبر : ۵۱۵۳۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نیکدل: 15 کانون فرهنگی با کارکردهای متنوع در دانشگاه یاسوج فعالیت می‌کنند

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج از فعالیت 15 کانون فعال فرهنگی با کارکردهای متنوع در دانشگاه یاسوج خبر داد.

فریبرز نیکدل با بیان اینکه در دانشگاه یاسوج از دغدغه‌های اصلی هیئت رئیسه موضوعات فرهنگی است، اظهار کرد: برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی همه مسئولان دانشگاه یاسوج مصمم به برگزاری برنامه‌ها به صورت کیفی و اثرگذار هستند.

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی در دانشگاه یاسوج به صورت دانشجومحور برگزار می‌شود و سعی ما بر این است ک همه دانشجویان در برگزاری این برنامه‌ها دخیل باشند.

نیکدل با قدردانی از حضور همه تشکل‌ها در برنامه‌های فرهنگی افزود: در دانشگاه تعداد 15 کانون متنوع فرهنگی داریم که در زمینه‌های مختلف فرهنگی فعال هستند.

وی با اظهار رضایت از بودجه فرهنگی دانشگاه یاسوج و نگاه خوبی که مسئولان دانشگاه برای تخصیص این نوع بودجه در دانشگاه یاسوج دارند، افزود: سعی بر این است که بیشتر بودجه‌های فرهنگی صرف کارهای کیفی شود.

نیکدل در ادامه یکی از دغدغه‌های خود و همکاران را در معاونت فرهنگی دانشگاه یاسوج موضوع خوابگاه دانشجویان ذکر کرد و گفت: امسال یکی از بهترین سال‌ها در زمینه خوابگاه برای دانشجویان دانشگاه یاسوج است زیرا هیچ دانشجوی جدید‌الورودی در این دانشگاه مشکل خوابگاه نخواهد داشت.

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج افزود: در شهرهای گچساران و چرام هم که شاخه‌ای از دانشگاه یاسوج فعالیت دارد مشکل خوابگاه برای دانشجویان نخواهیم داشت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد