تاریخ درج خبر : 1394/05/25
کد خبر : ۵۱۵۳۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نماینده بویراحمد و دنا از 120 خبرنگار تجلیل کرد/ تصاویر

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از 120 خبرنگاران استانی تجلیل کرد.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به 17 مرداد روز خبرنگار اشاره کرد و گفت: فعالیت قشر پرتلاش خبرنگار به دلیل سختی کار، اضطراب ها، تنش ها و استرس هایی که دارد به حمایت خاص متولیان امر نیازمند است.
قشر پرتلاش خبرنگار به لحاظ سختی کار به حمایت خاص نیاز دارند
غلام محمد زارعی در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان های بویراحمد و دنا افزود: فعالیت رسانه ای خبرنگاران در کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سایر استان های کشور به لحاظ شرایط ویژه قومیتی، جغرافیایی و توپوگرافی منطقه مشکلات خاص خود را دارد.
وی خواستارتعامل هر چه بیشتر رسانه ها و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد با مسوولان اجرایی این استان و انتقاد سازنده آنان از عملکرد مدیران این استان به منظور کمک به توسعه و پیشرفت روزافزون استان شد.
زارعی بیان کرد: هر چه قدر در مورد جایگاه والا و اثرگذار خبرنگاران و رسالت های مهم آنان صحبت شود بازهم ناکافی است.
وی اطلاع رسانی را از موضوع های اساسی دنیای امروز دانست و اظهار کرد: جهان بدون اطلاع رسانی نمی تواند به حیات خود ادامه دهد.
زارعی عنوان کرد: فرهنک زیربنای توسعه است و خبرنگاران به عنوان قشر فرهیخته جامعه وظیفه حساس فرهنگ سازی را بر عهده دارند.
وی ابراز داشت: خبرنگاران مسایل و مشکلات مختلف جامعه را با احساس مسوولیت و بی طرفانه رصد و پیگیری می کنند.
زارعی افزود: خبرنگاران با آگاهی بخشی دقیق، شفاف و به موقع جامعه را بیدار می کنند.
وی فعالیت تعداد قابل ملاحظه ای از بانوان کهگیلویه و بویراحمد در عرصه رسانه را مایه افتخار و مباهات دانست و گفت: استفاده بهینه از ظرفیت بانوان استان در بخش های مختلف مدیریتی به طور جدی در دستور کار است.
در این آیین مواردی شامل تعامل محدود مدیران اجرایی، بیمه نبودن و نداشتن مسکن از مهمترین مشکلات خبرنگاران و فعالان رسانه ای کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و خبرنگاران شرکت کننده در این آیین با حضور در گلزار شهدای یاسوج به مقام شهیدان ادای احترام کرده و اقدام به غبار روبی و عطرافشانی قبور آنان کردند.
وی با گرامیداشت مقام شامخ شهید محمود صارمی و شهید خداعفو عبدیانی و دیگر شهدای عرصه رسانه با اهدای لوح تقدیر از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان های بویراحمد و دنا تجلیل کرد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد