تاریخ درج خبر : 1394/05/25
کد خبر : ۵۱۵۴۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

رشد چشمگیر فوتبال گچساران

رئیس امور ورزش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با بیان اینکه سهیل صالحی بازیکن تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به تیم ملی جوانان دعوت شده است، گفت: فوتبال گچسارن رشد چشمگیری داشته است.

محمد حبیبی‌نژاد با بیان اینکه فوتبال گچساران به ویژه صنعت نفت رشد و توسعه قابل قبولی داشته است، افزود: طی سال‌های اخیر بازیکنان زیادی در رده‌های سنی مختلف به اردوهای تیم ملی و تیم‌های مطرح کشور دعوت شده‌اند.

وی تصریح کرد: رشد و توسعه فوتبال و شکوفایی بازیکنان و استعدادهای گچسارانی روندی رو به رشد داشته و این امر نشان‌دهنده آینده‌ای درخشان برای فوتبال این شهرستان است.

رئیس امور ورزش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با بیان اینکه در تازه‌ترین رویداد فوتبالی این شهرستان، دعوت سهیل صالحی بازیکن تیم نفت گچساران به تیم ملی مطرح شده است، گفت: سهیل صالحی از بازیکنان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران بوده که به اردوی تیم ملی جوانان در مشهد مقدس دعوت شده است.

حبیبی‌نژاد خاطرنشان کرد: امیدواریم بازیکنان دعوت شده به تیم ملی و دیگر تیم‌های مطرح کشور با درخشش خود نام گچساران را در جامعه فوتبال ایران طنین‌انداز کرده و حقانیت فوتبال این شهرستان را به کشور اثبات کنند.

وی در پایان یادآور شد: اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر 19 سال پسران از 24 مرداد ماه تا 6 شهریور ماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد