تاریخ درج خبر : 1394/05/25
کد خبر : ۵۱۵۴۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

وضعیت نامشخص بودجه دانشکده صنعت و معدن چرام

رئیس دانشگاه یاسوج گفت: برطرف شدن مشکلات دانشکده صنعت و معدن چرام نیازمند تأمین اعتبار است.
محمودرضا رحیمی با اشاره به بودجه دانشکده صنعت و معدن چرام، اظهار داشت: این دانشکده اکنون به خاطر اینکه ردیف بودجه مستقل و مشخصی دارد محل خرج و درآمد آن از ردیف بودجه مستقل دانشکده است.
وی عنوان کرد: بودجه تعمیر و تجهیز دانشکده صنعت و معدن چرام ردیف بودجه مستقل دارد.
رئیس دانشگاه یاسوج با اشاره به مشکلات تقسیم بندی بودجه عنوان کرد:دانشکده صنعت و معدن چرام در تقسیم‌بندی بودجه مشکلاتی دارد و بودجه مازاد مصرف نشده این دانشکده در سال 93 قریب به 400میلیون تومان است.
رحیمی با بیان اینکه از دانشکده چرام بازدید و دستور کار آن را انجام دادیم، خاطر نشان کرد: این بودجه 400 میلیونی مازاد مصرف نشده از نظر تخصیص بودجه ایراد دارد که باید حل شود و حل آن در دست هیئت امنا است.
وی بیان کرد: اگر هیئت امنا تأیید کند این بودجه برای محوطه‌سازی هزینه می‌شود و در غیر این صورت صرف پرداخت حقوق می‌شود.
رحیمی ابراز کرد: مدیریت دانشکده صنعت و معدن چرام با دانشکده نفت و گاز گچساران مشترک است اما از نظر بودجه به طور کامل مستقل است.
وی تاکید کرد: یک چیز مشخص است که محوطه و ساختمان دانشکده صنعت و معدن چرام مشکل دارد که راه حل آن صرف هزینه و برطرف شدن آن نیازمند بودجه است.
رئیس دانشگاه یاسوج با اشاره به مشکل اینترنت دانشکده صنعت و معدن چرام تصریح کرد: برآورد هزینه اینترنت این دانشکده به خاطر فاصله آن تا شهر از طریق فیبر نوری هزینه زیادی دارد که از توان دانشگاه یاسوج خارج است.
رحیمی گفت: باید به دنبال راه‌حل‌هایی غیر از فیبر نوری باشیم که اول باید مسئله بودجه حل شود زیرا بودجه تعمیر و تجهیز ندارد.
رئیس دانشگاه یاسوج تصریح کرد: اگر هئیت امنا با جابه‌جایی بودجه موافقت کند ما می‌توانیم مشکلات محوطه‌سازی و دیوار دانشکده صنعت و معدن چرام را برطرف کنیم.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد