تاریخ درج خبر : 1394/05/27
کد خبر : ۵۱۵۴۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

انتخابات برای بهرامی شروع شد؟

سایت استان_محمد بهرامی شهردار اسبق یاسوج با ایجاد حساب کاربری در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نظر می رسد برای انتخابات اسفند زودتر از رقبای خود دست به کار شده است.

شهردار اسبق یاسوج به نظر می رسد تحت هیچ شرایطی نمی خواهد عرصه را برای رقیبان خود خالی کند.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر عارف در استان که به تازگی فعالیت خود در اینستاگرام را آغاز کرده است عکس های جالبی را در حساب کاربری خود منتشر کرده است.

اولین تصویری که بهرامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد عکسی دو نفره از خود و دکتر عارف بود که زیر همین عکس تنها همین حساب کاربری را منتسب به خود و رسمی خواند.

انتشار اولین عکس خود آن هم با محمد رضا عارف به نظر پاسخ به انتقاداتکسانی است که او را اصلاح طلب نمی دانند.

عکس جالب دیگری که توسط شهردار اسبق یاسوج منتشر شد،تصویری از یک روزنامه است با تیتر «دربی دو پایتخت؛طبیعت-تهران» که به بازی شهرداری یاسوج و استقلال تهران اشاره می کند.

زمانی که تیم فوتبال شهرداری یاسوج با حمایت بهرامی وضعیت خوبی در فوتبال کشور داشت.

در صورت حضور سید باقر موسوی در حوزه انتخاباتی بویراحمد و دنا،قطعا بهرامی از شانس ناچیزی برای پیروزی در انتخابات برخوردار خواهد بود چرا که قطعا شهردار اسبق یاسوج حساب ویژه ای روی حمایت اصلاح طلبان بویراحمد و دنا باز کرده است،هر چند که با حضور سید باقر موسوی در عرصه انتخابات این انتظار عاقلانه به نظر نمی رسد.

Capture

kgk

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ص.فرخان گفت:

  استاد روشنفکر شخصیتی پاک و با منش و سیاسی و مردمی میباشد که اینبار به امید حق راه مجلس رو در پیش گرفته. ما همگی ایشان رو باجون و دل حمایت میکنیم

 • ص.فرخان گفت:

  به امید خدا فقط حاج روشنفکر عزیز

 • ص.فرخان گفت:

  سلام دوستان. تنها مرد انتخابات که دارای صداقت مردانگی و پاک و با جسارت هست اقای روشنفکر میباشد. این گفته من بر اساس شناختیست که من از ایشان دارم و بهترین گذینه واسه مردم غیور بویراحمده

 • نیک اقبال گفت:

  سلام بر بهرامی حامی پایتخت طبیعت. قطعا بهرامی با افتخار بر عرصه انتخابات ایستاده. درود بهرامی که با نامت زنده می ماند اریوبرزن. با امدنت قطع یقین با ورودت به بهارستان بهار به استانمان خواهد آمد

  • ناشناس گفت:

   درود بر نیک اقبال
   بانظره شما موافقم به امید پیروزی دکتر محمد بهرامی عزیز

 • مراد گفت:

  آقای من که ازفرط تعصب خشک اگه واقعأبرای خود وعقیده ات احترام قایلی پس به عقیده کسی توهین نکن ،بروبازیتوکن یعنی چه ؟ونتیجه اینکه طرفدار هرعقیده وحزب وگروهی هستید انتظاری بیش ازاین ازهمان حزب وکاندیدنمیره .دکتربهرامی هم عملکردش مشخصه وهم عقیده اش وکاری به عکس کسی نداریم ولی دکترعارف یک صلاح طلب محض است ودکتربهرامی که رئیس ستادش بوده چه معنی داره به نظرشما؟ لطفأمواظب ادبیات خود باشید.بچگانه حرف نزنید وشایدهم بچه باشید.

 • من گفت:

  به جون خوت بی عارف که هیچ بی سید محمد خاتمی هم عکس بگیری نه اصلاح طلبی و نه رای ایاری بره بازیته کن .

 • اصلاح طلب گفت:

  دکتر بهرامی با حضور هر کاندید دیگری پیروز قطعی انتخابات خواهد بود و 7 اسفند ماه این موضوع بر همگان اشوار خواد شد

 • شاپور گفت:

  با سلام
  درود بر اصلاح طلبان غیور استان ک.ب
  بهرامی از همآن اول در اولین جلسه پرسش و پاسخ خود اعلام کردند که جوهره من عنصر اصلاحات می باشد.
  و علاوه بر اینکه سیاست دادن به گفته هاشون عمل کردند که نظیر نقش سفرهای هفت سین در ورودی و خروجی شهر ، تندیس با شکوه آریوبرزن، مقابله با ارگان های جبهه پایداری و …. ولی متاسفانه بعضی ها فقط دنبال حاشیه سازی هستند.
  درود بر اصلاح طلبان توانمند استانمان

پربازديد