تاریخ درج خبر : 1394/05/28
کد خبر : ۵۱۵۵۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه فرماندار بهمئی برگزار شد

مراسم معارفه فرماندار جدید بهمئی برگزار شد.

به گزارش سایت استان به نقل از فرمانداری این شهرستان، در این مراسم فرماندار جدید ضمن تشکر از حضور و اظهار لطف مردم در مراسم استقبال از وی، بر لزوم حفظ همدلی، وحدت و تلاش مسئولین و مردم برای ایجاد زمینه ی توسعه ی پایدار در شهرستان تأکید کرد.
وی همچنین با تشکر از استاندار و معاونین محترم استانداری، ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی مردم و مسئولین، افق های تازه ای از توسعه بر روی شهرستان گشوده شود.
رحمانی سرمایه گذاری و برنامه یزی در حوزه های گردشگری، منابع زیر زمینی، شناسایی و استفاده از استعدادها و سرمایه های انسانی را مهمترین برنامه ی خود برای توسعه ی شهرستان برشمردند.
وی با بیان این که بومی شهرستان بوده و آشنایی و اشراف کاملی بر مسائل و مشکلات دارد گفت: تلاش خواهد شد با تکیه بر سه اصل تشخیص، شناسائی و اولویت بندی مشکلات، برنامه ریزی و ارزیابی مستمر از فعالیتها تا حصول نتایج مورد نظر، گام های اساسی در جهت توسعه ی همه جانبه‌ی شهرستان برداشته شود.
فرماندار جدید بهمئی دستیابی به نتایج و اهداف مورد نظر در زمینه ی توسعه را، مستلزم نگاه فراقومی و فراجناحی، تعامل و همکاری مردم و مسئولین، استفاده از ظرفیتهای فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، اقتصادی و… و بهره گیری از تجارب نخبگان و صاحب نظران شهرستان دانست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد