تاریخ درج خبر : 1394/05/29
کد خبر : ۵۱۵۶۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون نماینده فراکسیون رهروان ولایت در بررسی کمیسیون ویژه برجام

اسامی ۱۵ کاندیدای مشترک فراکسیون‌های اصولگریان و رهروان برای عضویت در کمیسیون برجام منتشر شد. صفر نعیمی‌رز سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه فوق‌العاده این فراکسیون، گفت: جلسه فوق‌العاده فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس صبح امروز و پیش از جلسه علنی امروز خانه ملت با حضور رئیس و اعضای این فراکسیون به منظور تعیین فهرست نهایی دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان برای کمیسیون ویژه برجام تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه، آقایان حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، جواد جهانگیرزاده، غلامرضا تاجگردون، نقوی حسینی و منصوری آرانی از سوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در کمیسیون ویژه بررسی برجام انتخاب شدند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در ادامه، اظهار داشت: در بخش دیگری از این جلسه آقایان علاء‌الدین بروجردی، محمدمهدی زاهدی، محمداسماعیل کوثری، مسعود پزشکیان و منصور حقیقت‌پور به عنوان اعضای توافقی دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام انتخاب شدند.

نعیمی‌رز تصریح کرد: در ادامه این جلسه آقایان علیرضا زاکانی، مهردادبذرپاش، حسین نجابت، ابراهیم کارخانه‌‌ای و حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان از سوی فراکسیون اصولگرایان مجلس برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام انتخاب شدند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این لیست 15 نفره برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام از سوی دو فراکسیون رهروان ولایت و اصولگرایان به صحن علنی مجلس معرفی شده‌اند.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  آقای تاجگردون اگر رئیس جمهور شود ولی نتواند رئیس یک اداره جزء را عوض کند چه فایده ای دارد اگر تونست فاطمی را بردار د آن موقع یک مدیر ویک کارشناس وحتی می توان یک پدیده استوره از ایشان نامبرده پس آقای تاجگردون نگذار فاطمی شکست دهد

 • سجاد محبی فر گفت:

  صرفا جهت اطلاع : فراکسیون رهروان ولایت بزرگترین و مهمترین فراکسیون حال حاضر مجلس شورای اسلامی محسوب میشه که بیش از صد و هفتاد نماینده از جمله روسای مهمترین کمیسیون های مجلس مثل برنامه و بودجه ، امنیت ملی ، بهداشت و سلامت ، اصل نود ، کشاورزی ، صنایع و… عضو اون هستن. اعضای این فراکسیون نیز اغلب نمایندگان اصول گرا و اصلاح طلب میانه رو و اعتدال گرا هستند . حالا از میان این همه نماینده با سابقه و صاحب نفوذ انتخاب دکتر تاجگردون به عنوان یکی از نمایندگانشون برای بررسی فرجام افتخاری دیگر برای هم استانی های عزیز میباشد.

 • باشت گفت:

  اقای تاجگردون کدوم طرفی هستی اصلاح طلب هستی یا اصولگرا 

 • ناشناس گفت:

  چه خبر ازمشارکت جناب تاجگردون؟

پربازديد