تاریخ درج خبر : 1394/05/30
کد خبر : ۵۱۵۷۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری نشست خبری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اصحاب رسانه

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشست خبری استاندار این استان با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت روز یکشنبه یکم شهریور برگزار می‌شود.

محمدرضا باقرزاده ظهر دیروز در جمع خبرنگاران به در پیش بودن هفته دولت اشاره کرد و اظهار داشت: افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی با حضور استاندار، میثاق با شهدا، سرکشی از خانواده شهدای کارکنان دولت استان، سخنرانی مسئولان و مدیران استان پیش از خطبه‌های نماز جمعه در شهرستان‌ها و بخش‌ها، پخش کلیپ 10 دقیقه‌ای از دستاوردها و عملکرد دو ساله دولت در دستگاه‌های گوناگون و برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت استان از اهم برنامه‌های هفته دولت است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نشست خبری استاندار با اصحاب رسانه استان خبر داد و گفت: خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاونین خود روز یکشنبه ساعت 17 عصر در نشست با اصحاب رسانه به بیان دستاوردها و عملکردهای دولت می‌پردازد و پاسخگوی سئوالات خبرنگاران خواهد بود.

وی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان خدمات دولت یازدهم است، افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی گزارش دو ساله دولت و برنامه‌های آینده خود را در اختیار رسانه‌های استان قرار دهند.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت اضافه کرد: مراکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی باید برنامه‌های خود را در این هفته و در راستای شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت ارائه دهند.

باقرزاده اضافه کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی موظف به تهیه و انتشار گزارش 10 دقیقه‌ای از عملکرد دو ساله دولت تحت عنوان گزارش خدمت در استان کهگیلویه و بویراحمد که قابل پخش در شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزاری پیام‌رسان و تلفن همراه و شبکه‌های تصویری و صدا و سیما باشد، هستند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: ضروری است دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ای برای دانشجویان، اساتید و تشکل‌های دولتی مرتبط با حوزه کاری خود در نظر بگیرند و امکان بازدید آنها از دستاوردهای را فراهم کنند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد