تاریخ درج خبر : 1394/06/01
کد خبر : ۵۱۵۸۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

شکست گروه ائتلافی اصولگرایان کهگیلویه

براساس آخرین اطلاعات دریافتی موثق از یک منبع آگاه، ” برجام ” اصولگرایان کهگیلویه برای دستیابی به نامزد نهایی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شکست خورده است.

یک منبع آگاه در چرام گفت: برجام ” طیف اصولگرا برای مشخص نمودن نامزد نهایی انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی شکست خورده و باروند کنونی به هیچ نتیجه ای نمی رسد.
وی با تشریح وضعیت کنونی ” برجام ” اصولگرایان کهگیلویه،اظهارداشت: نشست هایی برگزار شد اما این نشست ها به سرانجامی نرسید.
این منبع که خواست نامش فاش نشود افزود: ” دکتر سیدمصطفی تقوی ” استاد دانشگاه و فرزند آ آ میراحمد تقوی رئیس حوزه علمیه کهگیلویه تا روز هشتم اسفندماه یعنی یکروز بعد از برگزاری انتخابات در زادگاه خود حضور خواهد داشت.
وی تاکید کرد که ” دکتر تقوی ” به هیچ عنوان از صحنه انتخابات کنار نخواهد رفت و از اقبال بالایی نسبت به برخی از کاندیداهای طیف اصولگرا برخوردار است.
این منبع آگاه در پاسخ به این سوال که شنیده می شود ” آقای مژدهی ” رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی کشور در حوزه انتخابیه ” بهبهان ” نامزد انتخابات می شود؟ خاطرنشان کرد: هنوز نتیجه رایزنی های آقای مژدهی برای ” برجام ” نامشخص اما احتمال حضور ایشان در حوزه انتخابیه بهبهان بالاست.
وی گفت: ” سردار عدل هاشمی ” و ” دکتر تقوی ” بعنوان گزینه های نهایی ” برجام ” اصولگرایان خواهند بود و اینکه گفته می شود ” آقای هاشمی ” گزینه نهایی ” برجام ” می باشد کذب محض است.
وی افزود: در آینده ای نه چندان دور نتیجه نهایی ” برجام ” مشخص اما آنچه ما می دانیم این است که در هرصورت ، ” دکتر تقوی ” در صحنه انتخابات خواهند ماند و کنار نخواهند کشید.
منبع: عصردنا

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محسن گفت:

  عدل هاشمی اصولگرانیست او نماینده اشرافیت و سرمایه سالاران است و اگرخودرااصولگرامی نامدچون منافعش اقتضا میکند…………………………………………

 • ناشناس گفت:

  با سلام آقای سردار عدل هاشمی صددرصد با روندی که حرکت می کند وارد مجلس می شود ونیاز بیشتری به تلاش بین طوایف وقبله ها است که از راههای کلیدی استفاده کند جلسه های خصوصی تشکیل بده

 • سجاد گفت:

  فکر نکنم مردم به تقوی اعتماد کنن وبهش رای بدن . مگه هرکسی پدرش اسم و رسم داشت قراره مردم بهش اعتماد بکنن.
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 • محمدی گفت:

  دکتر تقوی نماینده شاخص مجلس دهم خواهد بود

 • طیبی گفت:

  تقوی مسئله دارد رد صلاحیت می شود.

پربازديد