تاریخ درج خبر : 1394/06/01
کد خبر : ۵۱۵۸۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار یاسوج از توسعه فضاهای برگزاری نماز جماعت در پارک ها خبر داد

شهردار یاسوج با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته از توسعه فضاهای فیزیکی برگزاری نماز جماعت در پارک ها و مکان های گردشگری این شهر خبر داد.DSC_0317
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمدعلی جاوید در نشست مشترک با رئیس ستاد اقامه نماز استان و دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: این نشست در ارتباط با برنامه ریزی لازم جهت توسعه فضاهای فیزیکی، توسعه فضاهای فرهنگی و استفاده از ظرفیت های شهرداری اعم از منابع مالی و یا فضاهای مجازی به منظور توسعه اقامه نماز در سطح فضاهای عمومی شهر برگزار شد.
وی با اشاره به برنامه ریزی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج در ارتباط با امورات نماز از طریق فضاهای مجازی افزود: در احداث پارکهای جدید نمازخانه های جمعی و فضاهای انفرادی جهت ادای نماز انفرادی در سطح پارک ها درنظر گرفته شده است.
شهردار یاسوج تصریح کرد: با احداث این نمازخانه ها مردم علاوه بر استفاده از فضاهای عمومی و پارک ها می توانند به فرایض دینی خود در این مکان بپردازند.
جاوید به ساماندهی و تجهیز فضاهای اقامه نماز در پارک های شهر یاسوج خبر داد و گفت: در ارتباط با فضاهای قبلی که ساخته شد هم قرار شد طرح هایی آماده و به حوزه فنی شهرداری برای ساماندهی و تجهیز آن ها ابلاغ شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد