تاریخ درج خبر : 1394/06/01
کد خبر : ۵۱۵۹۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

عملکرد فوق العاده هندبال فراز بام دهدشت در جام ریاست جمهوری

رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه گفت: از محل درآمدهای نفتی ۶۶ میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل،تجهیز و احداث پروژه‌های ورزشی این شهرستان اختصاص یافت.

سید مسعود تقوی نژاد اظهار داشت: تیم هندبال نوجوانان” فراز بام دهدشت “پس از یک سال تمرینات مداوم و پر فشار ، 6 اردوی خارج از استان و یک تورنمنت در شهر دهدشت و با برگزاری بازی‌های دوستانه در شهرهای مختلف ایران با آمادگی کامل در مسابقات جام ریاست جمهوری  که با شرکت 90 تیم داخلی و 10 تیم خارجی در مشهد مقدس در حال برگزاری است، شرکت کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه با بیان اینکه این تیم که در گروه دشوار کرمان الف ، پارسیان تهران ، اردبیل و تربت جام خراسان قرار دارند،گفت: نتایج به دست آمده ( فراز بام دهدشت 24 کرمان 12  ، فراز بام 30 تهران 16  ، فراز بام 21  اردبیل 20 ) و امروز برای سر گروهی با تربت جام  مسابقه دادند که با نتیجه37 بر 11 برنده وبه عنوان سرگروه به مرحله بعد راه یافت .

وی بابیان اینکه نوسازی و بهسازی مجموعه ورزشی آزادی، تکمیل مجموعه شماره 3 دهدشت،زمین ورزشی شهرک اکبرآباد،زمین ورزشی چهارمه یا سرپری،زمین ورزشی روستای ضرغام آباد و زمین ورزشی روستای سمغان از جمله پروژه‌هایی هستند که از محل درآمدهای نفتی به شهرستان کهگیلویه اختصاص داده شد،بیان کرد: کمک به تکمیل سالن سمغان،کمک به تکمیل سالن چنگلوا،زمین ورزشی روستای طولیان،چمن مصنوعی قلعه رئیسی،زمین ورزشی روستای الگن و المور،زمین ورزشی درغک،زمین ورزشی روستای اسفندان،زمین ورزشی روستای جاورده و تکمیل سالن ورزشی دیشموک از دیگر پروژه‌های شهرستان کهگیلویه است که به زودی کلنگ‌زنی می‌شوند.

تقوی با اشاره به اینکه کل مبلغ درآمدهای نفتی که به استان اختصاص داده شده 14 میلیارد است،تصریح کرد: 6 میلیارد و 600 میلیون تومان  به کهگیلویه وبقیه به شهرستان‌های لنده، چرام و بهمئی اختصاص داده شده است.

وی بابیان اینکه انتقاداتی به این شیوه تقسیم بودجه در شهرستان وارد است،عنوان کرد: بعضی از مناطقی که در حال حاضر بودجه تخصیص داده شده دارای سالن و زمین ورزشی خاکی هستند و اکنون نیز زمین چمن مصنوعی در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه بابیان اینکه اسفندان،درغک،ضرغام آباد،چهارمه و سپری نیازمند ایجاد مکان و زمین ورزشی هستند،اظهار داشت: اما اولویت برای منطقه سوق، دهستان راک بزرگ‌ترین دهستان شهرستان، منطقه فیلگاه و حوزه مرکزی بود.

وی ابراز کرد: متاسفانه قلعه دختر وحوزه دشمن زیاری در این اعتبارات در نظرگرفته نشده است.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد