تاریخ درج خبر : 1394/06/01
کد خبر : ۵۱۵۹۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری همایش دوچرخه‌سواری در 6 شهرستان‌ کهگیلویه و بویراحمد

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور فراگیر کردن ورزش دوچرخه‌سواری در استان همایش دوچرخه‌سواری در دیگر شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

فرج‌الله زارعی با اشاره به برنامه‌های هیئت دوچرخه‌سواری اظهار کرد: هیئت دوچرخه‌سواری به منظور فراگیر این ورزش سعی در برگزاری برنامه‌های همگانی دوچرخه‌سواری در سطح استان دارد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه تاکنون همایش دوچرخ‌سواری را در دو شهرستان بویراحمد و دنا برگزار کردیم، گفت: به منظور فراگیر شدن این ورزش برنامه داریم در صورت مساعد بودن آب و هوا این همایش را در دیگر شهرستان‌های استان برگزار کنیم.

وی دوچرخه‌سواری را یکی از رشته‌های اجتماعی و مورد کاربرد وسیع در جامعه عنوان کرد و افزود: متاسفانه ورزش دوچرخه‌سواری به دلایلی از گذشته تا کنون در استان کهگیلویه و بویراحمد مهجور مانده بود که سعی داریم این ورزش کاربردی و اجتماعی را در جامعه نهادینه کنیم.

زارعی تصریح کرد: با برگزاری مرتب برنامه‌های دوچرخه‌سواری در مراکز شهرستان‌های استان امیدواریم این ورزش بیش از گذشته مورد استقبال قرار گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: دوچرخه‌سواری می‌تواند به عنوان یک فرهنگ عمومی در جامعه گسترش داده شود و علاوه بر تاثیرات ورزشی آن و جنبه‌های تفریحی به کاهش خودروها در سطح شهر کمک کند که امیدواریم هرچه سریع‌تر به این فرهنگ دست یابیم.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به برگزاری دو همایش دوچرخه‌سواری طی یک ماه گذشته در مرکز استان و روز گذشته در شهر سی‌سخت اذعان کرد: بزودی نیز در سایر شهرستان‌ها و با کاهش دمای هوا در شهرهای گرمسیری استان برگزار می‌کنیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد