تاریخ درج خبر : 1394/06/02
کد خبر : ۵۱۵۹۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: دهه کرامت بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ رضوی در جامعه است

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: دهه کرامت و برگزاری جشن ها و مناسبت های مربوط به آن بهترین و با ارج ترین فرصت برای ترویج و گسترش فرهنگ رضوی و ایجاد نشاط معنوی در جامعه است.

سید موسی خادمی روز شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره ملی آیین های نمایشی فرهنگ رضوی در یاسوج افزود: دهه پربار کرامت بهانه ای برای تعمیق و فهم بهتر و زیباتر نسبت به معارف دینی و اسلامی و فرهنگ ناب تشیع است.

razavi-jashnvareh-28
وی ابراز داشت: در برهه ای که دشمنان به دنبال معرفی چهره ای غیرمنطقی و خشونت گرا از اسلام و فرهنگ تشیع هستند، برگزاری جشن ها و مناسبت های دهه کرامت و نهادینه کردن فرهنگ ناب رضوی مناسبت ترین راهبرد برای جلوگیری از توطئه ها و ترفندهای شوم آنها خواهد بود.
وی هجوم و سیطره برخی فرهنگ های منحط غربی و جنگ نرم دشمن را یادآور شد و گفت: تبیین درست و منطقی و التزام عملی به سیره و روش ائمه معصوین (ع) و فرهنگ رضوی بهترین الگو و بلکه راهبرد در مقابله با ترفند و جنگ نرم دشمن است.
خادمی بیان کرد: برکات و دستاوردهای بزرگی از حضور امام زادگان واجب التعظیم بویژه حضرت معصومه (س) در قم و حضرت ثامن الائمه امام رضا (ع) در مشهد نصیب جمهوری اسلامی شده است.
وی ابراز داشت: همچنان مردم و ملت بزرگ و مسلمان ایران برای فتح قله های رفیع خود در بخش های گوناگون نیازمند یاری و دستگیری از امامان معصوم (ع) بویژه حضرت ثامن الاائمه امام رضا (ع) هستند.
چهارمین جشنواره ملی آیین های نمایشی، پرده خوانی و نقالی در فرهنگ رضوی امروز با حضور جمعی از مسوولان و مقامات اجرایی کهگکیلویه وبویراحمد و هنرمندان ملی و استانی با معرفی آثار برگزیده پایان یافت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد