تاریخ درج خبر : 1394/06/02
کد خبر : ۵۱۵۹۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون استاندار: فرمانداران با اصحاب رسانه ارتباط برقرار کنند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هفته دولت تنها به پروژه‌های عمرانی معطوف نشود، گفت: پیشرفت کشور در زمینه هسته‌ای، اقتصادی و سیاسی برای مردم اطلاع‌رسانی شود.

فتاح محمدی ظهر دیروز در نشست ستاد گرامیداشت هفته دولت خواستار تشکیل ستاد جامع هفته دولت شد و اظهار کرد: در سال‌های آینده ستاد جامع هفته دولت تشکیل و برنامه‌های هفته دولت برنامه‌ریزی و مدیریت شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بخشی از برنامه‌های هفته دولت بحث مسائل عمرانی و افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌های عمرانی است، بیان کرد: هفته دولت نباید تنها به پروژه‌های عمرانی ختم شود.

وی با بیان اینکه دولت در زمینه انرژی هسته‌ای موفقیت خوبی کسب کرده، گفت: باید بیشتر به سیاست‌های داخلی و خارجی کشور، مسائل اقتصادی و موفقیت اخیر هسته‌ای پرداخته و در این زمینه برای مردم اطلاع‌رسانی شود.

این مسئول افزود: نیاز است دستاوردها و اقدامات دولت برای مردم اطلاع‌رسانی شود تا مردم از تلاش‌ها و اقدامات خدمت‌گزاران خود در دولت آگاه شوند.

محمدی در ادامه از عدم تعامل فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد با اصحاب رسانه انتقاد کرد و یادآور شد: فرمانداران استان با اصحاب رسانه ارتباط خوب و قوی ندارند و همین موضوع باعث شده برخی از اقدامات و فعالیت‌های بزرگ دولت مورد غفلت قرار گیرد.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت هم اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری این یادواره اقدام خوب و ارزشمندی است که در روز هشتم شهریور در یاسوج برگزار می‌شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد