تاریخ درج خبر : 1394/06/03
کد خبر : ۵۱۶۰۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسره: تاسیسات آب روستایی بازسازی، اصلاح و مرمت می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد از پیشنهاد ۱۸ پروژه آب رسانی روستائی برای جذب اعتبار ملی خبر داد.

 فیض الله پاسره گفت: ۱۸ پروژه را برای جذب اعتبار ملی پیشنهاد دادیم که موافقت های اولیه آن نیز صورت پذیرفته و منتظر مبادله موافقت نامه ها و تخصیص بودجه هستیم.

pasereh1

وی تصریح کرد: بیش از ۹۵ درصد اعتبارات آب و فاضلاب روستائی در زمینه اصلاح بازسازی تاسیسات آب رسانی است و مقدار کمی ازآن برای شروع پروژه های جدید است.

پاسره با اشاره به نگرانی ها در خصوص سلامت آب مصرفی در روستاها، افزود: روستائیان عزیز از سلامت آب مصرفی خود اطمینان کامل داشته باشند چرا که علاوه بر بررسی های مداوم و پیوسته در صورت جذت اعتبارات اصلاح و بازسازی منابع و تاسیسات تامین آب به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

مدیر آبفار عنوان کرد: در سال جاری تا کنون مشکل جدی آب را در هیچ روستائی نداشتیم و هر چند کاستی ها و قطعی هایی در برخی مناطق وجود داشت اما با تلاش همکاران سعی شد با آب رسانی سیار این نقیصه برطرف گردد.

پاسره با اشاره به اینکه خشکسالی های چند ساله به خصوی سال جاری خشک شدن یکی از چاه های عمیق منطقه کهگیلویه را در پی داشت، اظهار داشت: یکی از مهم ترین توصیه های ما به روستائیان در خصوص مصرف آب شرب عدم استفاده از آن برای مصارف کشاورزی و باغات می باشد چرا که در صورت رعایت نکردن مصرف بهینه و اصولی دچار مشکلاتی خواهیم شد.

وی در پایان تصریح کرد: در روستاها اگر مشکل آبی وجود داشت و جایی تاسیسات دچار شکستگی شدند روستائیان عزیز می توانند از طریق آبدارهای حاظر در هر روستا این موارد را به ما اطلاع رسانی کنند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یکی از اهالی روستای ذوالفقاری گفت:

    با سلام و احترام حضور جناب آقای دکتر پاسره به استحضار می رساند که روستای ذوالفقاری واقع در حومه غربی شهر دهدشت در بدترین شرایط بی آبی زندگی می کنند لطفا جهت آبرسانی مدنظر باشند. با سپاس

پربازديد