تاریخ درج خبر : 1394/06/03
کد خبر : ۵۱۶۰۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

ضرب و شتم نیروهای شهرداری یاسوج توسط مالکان ساختمان‌های غیرمجاز

سرپرست ناحیه 2 شهرداری یاسوج از ضرب و شتم نیروهای گشت ساختمان این نهاد توسط مالکان ساخت و سازهای غیرمجاز شهری در منطقه شرف‌آباد خبر داد.

سید هاشم محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به تشدید نظارت‌ها برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر یاسوج اظهار داشت: نیروهای گشت ساختمان شهرداری ناحیه یاسوج در حالی مشغول گشت‌زنی و جمع‌آوری ساخت و سازهای غیرمجاز در محله مخابرات شرف‌آباد بودند مورد هجوم مالکان قرار گرفتند.

وی افزود: برخی از شهروندان اقدام به ساخت و سازهای فاقد مجوز و طرح تفضیلی می‌کنند که مجموعه شهرداری بر اساس قانون و ضوابط نسبت به جمع‌آوری و جلوگیری از این ساخت و سازهای غیرمجاز اقدام می‌کند.

محمدی با اشاره به ضرب و شتم یکی از نیروهای شهرداری در این ماجرا ابراز کرد: در این ماجرا علاوه بر فحاشی به همه مجموعه شهرداری یکی از نیروهای شهرداری نیز مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

سرپرست ناحیه 2 شهرداری یاسوج با بیان اینکه در این ماجرا مامور نیروی انتظامی نیز حضور داشت، از تشکیل صورتجلسه این درگیری خبر داد و افزود: شهرداری ناحیه 2 یاسوج تا حصول نتیجه به صورت جدی پیگیر این ماجرا خواهد بود.

محمدی نسبت به هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز هشدار داد و گفت: با توجه به رعایت حقوق شهروندی و جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان و سوءاستفاده سودجویان با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در این ناحیه برخورد و نسبت به معرفی متخلفین به مراجع قضایی اقدام می‌شود.

وی تصریح کرد: بیشتر ساخت و سازهای غیرمجاز به صورت شبانه صورت می‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد