تاریخ درج خبر : 1394/06/03
کد خبر : ۵۱۶۰۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری جشنواره‌های رضوی افتخاری بزرگ برای ارشاد اسلامی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، برگزاری جشنواره های رضوی را افتخاری بزرگ برای این اداره کل دانست و افزود: مسئولان استانی در این زمینه همکاری خوبی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،مراسم آئین پایانی جشنواره های رضوی و همچنین چهارمین جشنواره ملی آئین های نمایشی، نقالی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونین، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران استانی و شهرستان بویراحمد، هنرمندان و صاحبان آثار برتر جشنواره های رضوی در شهرستان های استان در سالن هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است.
رضا دهبانی پور، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، در این مراسم برگزاری جشنواره های رضوی را افتخاری بزرگ برای این اداره کل دانست و عنوان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برنامه های متنوعی را به سمع و نظر مردم خوب، متدین و قدرشناس استان رسانده است.
وی، افزود: برنامه ها در دو قسمت جشنواره های رضوی در شهرستان های هشت گانه استان و جشنواره ملی آئین های نمایشی، نقالی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی در مرکز استان بود.
دهبانی پور، ادامه داد: 30 کار به جشنواره رضوی عرضه که از بین آنها هشت اثر برگزیده و در چهار نقطه یاسوج (پارک معلم، مهرورزی، ساحلی و محوطه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یاسوج) از ساعت 19 تا 22 به نمابش گذاشته شد.
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: به عنوان متولی این دستگاه به جهت کاری که ارائه داده و لذتی که بعد از اجرای این برنامه در مردم دیدم، دست آنها را فشرده و به آنها تبریک می گویم.
این مسئول فرهنگی، در ادامه از استاندار، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، سپاه فتح، صدا و سیما، سایت ها و خبرگزاری ها، مسئولان برگزاری جشنواره رضوی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نویسنده و کارگردان های استان همدان (کاسه گردان)، بوشهر (هشتمین خورشید)، هرمزگان (راز صندوقچه)، گیلان (کرب و کرنا)، کردستان ( به سوی امید)، کرمانشاه (نذر موی سر)، مازندران (نوای رضا) و حاج سید مصطفی سعیدی، نقال رضوی تقدیر و تشکر کرد.
دهبانی پور، در پایان از زحمات روسای ادارت شهرستان های هشت گانه این استان به دلیل برگزاری خوب و مطلوب جشنواره های استانی رضوی در این شهرستان ها تشکر کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد