تاریخ درج خبر : 1394/06/03
کد خبر : ۵۱۶۰۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

سراج: با برنامه‌های فرهنگی به دنبال تحقق شعار سال هستیم

دکتر سراج در جلسه شورای فرهنگی این دانشگاه تاکید کرد: باید به فعالیت های فرهنگی در حوزه کارمندان و اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور استان توجه ویژه ای شود.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در برنامه ریزی جهت انجام فعالیت‌های فرهنگی باید علاوه بر دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارمندان نیز مورد توجه قرار بگیرند.

IMG_3128
دکتر سید علی سراج در اولین جلسه شورای فرهنگی استان در سال 1394 با حضور حاج آقا مقدم گفت: امیدواریم که بتوانیم با همت تمامی همکاران امسال نیز یک شورای فرهنگی غنی از هر نظر داشته باشیم و شعار سال را محقق کنیم.
دکتر سید علی سراج افزود: منظور همدلی دولت و ملت در واقع دو جانبه است و اگر بخواهیم این دو را در یک کلام بیان کنیم یعنی وحدت کلمه و وحدت بیان آن هم به این معنا که از تفرقه افکنی در انواع مختلف گروهی و حزبی دست برداریم چرا که در هر حال تفاوت سلیقه وجود دارد و باید همدیگر را تحمل کنیم و با این تحمل مفهوم وحدت کلمه به خودی خود محقق می گردد.
نماینده ولی فقیه در دانشگاههای استان در این جلسه گفت: باید برنامه خاصی را با حوصله، تحمل و برنامه ریزی عملیاتی کرد و در این اقدام سعی کنیم نقاط مشترک را پیدا کرده و به تفرقه افکنی ها دامن نزنیم.
حجت الاسلام قاسم مقدم همچنین با اشاره به اینکه اهداف شورای فرهنگی از ابتدای سال باید روشن باشد گفت: در پایان سال باید بررسی شود که این شورا چقدر تاثیر گذار بوده و تا چه حد اهداف آن محقق شده است.چرا که اگر تنها هدف شورای فرهنگی حل مشکلات مطرح شده توسط مراکز و واحدها باشد به نوعی زمان را از دست داده ایم و از اهداف خود فاصله خواهیم گرفت .
حاج آقا مقدم افزود: مشکلات فرهنگی در جامعه کم نیست پس باید با رویکرد مناسبی برای حل این مشکلات برنامه ریزی شود.
وی همچنین ادامه داد: در برنامه ریزی جهت انجام فعالیت‌های فرهنگی باید اعضای هیأت علمی و کارمندان نیز مورد توجه قرار بگیرند چرا که این افراد نیز در رویکرد دانشگاه بسیار تاثیر گذار هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    قطعا با شناختی که ازدکتر سراج داریم دانشگاه را در همه بخشها متحول خواهدکرد

  • ناشناس گفت:

    دکتر خداخیرت بده واقعا فرهنگی دانشگاه تعطیل بود امیدواریم با حضور حضرتعالی رونق بگیرد

  • ناشناس گفت:

    درود بر دکتر سراج عزیز

پربازديد