تاریخ درج خبر : 1394/06/03
کد خبر : ۵۱۶۰۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

«دبیقی» نماینده استان در شورای عالی استان‌ها شد

با رأی اعضای شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌‌الله دبیقی به عنوان نماینده این استان در شورای عالی استان‌ها معرفی شد.
چهاردهمین جلسه شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی برگزار شد که مهمترین دستور کار آن انتخاب نماینده استان در شورای عالی استان‌ها بود.

dabighe1
بنا بر این گزارش، این جلسه که با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، با رأی اعضای شورای اسلامی استان حجت‌الله دبیقی به عنوان نماینده شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به شورای عالی استان‌ها معرفی شد.
۹ مردادماه سال ۹۴ بود که علی خوان‌پایه نماینده شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها جان را به جان آفرین تسلیم کرد و امروز بعد از فوت آن فرد خدمتگذار، چهاردهمین جلسه شورای اسلامی استان با دستور کار انتخاب جایگزین علی خوان‌پایه برگزار گردید.
دبیقی در حاشیه این جلسه با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالای برخوردار است، اظهار کرد: امیدوارم به عنوان نماینده این استان در شورای عالی استان‌ها معرف خوبی برای این استان محروم ولی زرخیز باشم.
نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها گفت: پیگیر مشکلات جامعه شورائیان هستم و تمام تلاش خود را برای ارتقای جایگاه شوراها در سطح جامعه و در بین دستگاه‌های دولتی خواهم کرد.
لازم به توضیح است که حجت‌الله دبیقی با انتخاب اعضای شورای اسلامی جایگزین علی خوان‌پایه نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها شد.
حجت‌الله دبیقی و امیررضا خوش‌آئین به عنوان نمایندگان استان در شورای عالی استان‌ها هستند.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • چرامی گفت:

    بدون شک به غیره ازخودحجت دبیقی ،بزرگواری خوشحال ترین فرداستان،چون یکی ازلیدراش برای شورای عالی استانها انتخاب شده،تبریک دبیقی،تبریک بزرگواری

پربازديد