تاریخ درج خبر : 1394/06/03
کد خبر : ۵۱۶۰۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: پیگیر رفع مشکلات پروژه محور پاتاوه- دهدشت هستم

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس ‌گفت: مشکلات پروژه محور”پاتاوه- دهدشت” پیگیری می‌شود.
حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری با اشاره به وضعیت پروژه محور پاتاوه – دهدشت، اظهار داشت: پروژه محور پاتاوه – دهدشت در حال حاضر همچنان تعطیل است.
وی افزود: پروژه محور پاتاوه – دهدشت پس از 20 سال متأسفانه هنوز تکمیل نشده و این پروژه در حال حاضر غیر فعال و تعطیل ‌است.
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس ‌گفت: با پیگیری‌های بنده و استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطالبات این پروژه از طریق وزارت راه پرداخت شد ولی ‌اکنون غیرفعال است.
بزرگواری تصریح کرد: اکنون به‌دنبال ‌وقت ملاقات با وزیر راه جهت پیگیری مشکلات پروژه محور پاتاوه – دهدشت هستم و امیدواریم مشکلات این پروژه هر‌چه سریع‌تر برطرف شود.
وی با بیان اینکه پروژه محور پاتاوه – دهدشت برای سال 94 مبلغ 500 میلیارد ریال اعتبار دارد، خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه محور پاتاوه – دهدشت حدود 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که امیدواریم مسئولان در تأمین این اعتبار همکاری و تلاش کنند.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی گفت:

    سلام آیا وقت آن نرسیده که دانشکده ادبیات و علوم انسانی به دهدشت انتقال داده شود تا هم از مهاجرت اهالی کهگیلویه جلوگیری شود و هم حسین پناهی های بیشماری تقدیم جامعه شود

  • دلدار گفت:

    به نام جاده اصفهان وبه کام جاده خانوادگی باغچه جلیل.شما دنبال کسب اعتبار وتکمیل جاده فامیلی هستیدکه هیچ ارزشی برای مردم شهرستان ندارد

پربازديد