تاریخ درج خبر : 1394/06/05
کد خبر : ۵۱۶۱۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کلنگ زنی دو پروژه خدماتی توسط سپاه در لنده

با حضور فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد از دو کلنگ زنی ساختمان حضرت ابالفضل (ع) تیپ48 در شهرستان لنده افتتاح و استخر شنادر این شهرستان کلنگ زنی شد.

سردار یداله بوعلی در آیین افتتاح و کلنگ زنی  دو پروژه عمرانی در شهرستان لنده ضمن تبریک هفته دولت گفت: افتتاح این پروژه ها در زمینه های خدماتی، رفاهی، ورزشی و درمانی است.

وی افزود: مسئولان  باید درصدد خدمت به مردم  در هر زمان  و مکان  باشند زیرا باور به این داریم آنچه  که می توانیم  انجام  دهیم  یک  تکلیف  است و خدمت به مردم این مرز از بزرگترین نعمات الهی است.

فرمانده  سپاه فتح  استان کهگیلویه وبویر احمد خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران بر نامه ها و خدمات دهی متنوعی در همه زمینه ها در سطح استان در دست دارد و اجرا کرده است.

سردار بوعلی  با اشاره  به  زیر ساخت ها و  محرومیت شهرستان لنده اظهار کرد: این شهرستان در خصوص زیر ساخت ها مشکلات  و معظلاتی دارد که ممکن است بخشی از این مشکلات به  ما هم برگرد و سپاه پاسداران با استفاده  از پتانسیل ها و ظرفیت های  بسیج سازندگی  و مهندسین  با استفاده  از برنامه های  فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، آموزشی، درمانی و رفاهی ایجاد مکان های مذهبی، خدماتی و نظامی در یک زمان بندی کوتاه به  مشکلات  شهرستان لنده کمک کند.

وی با بیان اینکه در استان کهگیلویه  وبویر درمانگاه  تخصصی با ارایه  تمام تجهیزات پزشکی در حال ساخت است تصریح کرد: در شهرستان لنده پس از ارایه زمین مشخص شده از
سوی فرمانداری سپاه پاسداران با جذب اعتبار اقدام به کلنگ زنی ساخت درمانگاه تخصصی در این شهرستان انجام می دهد و در زمان مشخصی آن را افتتاح  می کند.

سردار بوعلی با اشاره به اینکه  افتتاح  عمرانی در استان و شهرستان های  هم جوار  باعث پیشرفت  وتوسعه استان می شود، افزود: افتتاح ساختمان  حضرت ابا الفضل (ع) تیپ 48 در شهرستان لنده  باعث ایجاد بستر مناسب این اداره  در زمینه ایجاد بستر مناسب جهت  ارتقای آموزش بسیجیان  در این شهرستان می شود.

وی اعتبار هزینه شده برای  افتتاح  ساختمان  حضرت ابا افضل (ع) را 400میلیون تومان عنوان کرد که این ساختمان مساحتی به طول 360متر دارد.

در ادامه آیین  کلنگ زنی استخر شنا سردار بوعلی خاطرنشان کرد: سپاه در عرصه  فرهنگی و ورزشی تلاش های زیادی  انجام داده که امیدواریم  با افتتاح  چنین پروژه های  فرصتی رابرای نسل نوجوان و جوان برای شکوفایی استعدادهایشان و اوقات فراغت مناسبی را فراهم آوریم .

وی اعتبار استخر شنا را بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون  تومان عنوان و اضافه کرد: امیدواریم در زمان تعیین شده به بهره برداری برسد .

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد