تاریخ درج خبر : 1394/06/06
کد خبر : ۵۱۶۱۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

۳۰ میلیارد ریال برای ۱۶ طرح برق رسانی در کهگیلویه هزینه شد

از شهریور ۹۳ تاکنون ۳۰ میلیارد ریال برای ۱۶ طرح برق رسانی در کهگیلویه هزینه شد و این پروژه‌ها در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند.

از شهریور ۹۳ تاکنون ۳۰ میلیارد ریال برای ۱۶ طرح برق رسانی در کهگیلویه هزینه شد و این پروژه‌ها در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند.

 عصر دیروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندارکهگیلویه، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و مسئولان استانی و شهرستانی پروژه توسعه و اصلاح و بهینه شبکه فشار متوسط روستاهای چهارمه و چنگلوا افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مدیر شرکت توزیع برق ناحیه کهگیلویه در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اهمیت افتتاح این پروژه اظهار داشت: پروژه توسعه و اصلاح و بهینه شبکه فشار متوسط روستاهای چهارمه و چنگلوا با هدف کاهش بار فیدر سوق و لنده و تامین برق کارخانه آجر دهدشت افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

خسرو پرویزی عنوان کرد: طول این شبکه فشار متوسط احداثی 6 هزار و 100 متر و تعداد پایه نصب شده  105 اصله است.

مدیرشرکت توزیع برق کهگیلویه اعلام کرد: این پروژه از خرداد سال 94 شروع و در مرداد ماه امسال  اتمام که اعتبارات آن از محل اعتبارات داخلی شبکه توزیع برق استان تامین شد.

پرویزی با اشاره به اهداف این طرح تصریح کرد:هدف از اجرای این طرح کاهش بار فیدر سوق و لنده و تامین برق کارخانه آجر دهدشت است که نقش مهمی در پایداری برق شهرستان کهگیلویه  دارد.

وی خاطر نشان کرد: از شهریور 93تاکنون شرکت توزیع برق کهگیلویه 16پروژه برق با اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال در این شهرستان کلنگ زنی و افتتاح کرد.

پرویزی مهم‌ترین این پروژه‌ها را اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق روستای چیر، توسعه شبکه مسکن مهر دهدشت، توسعه و احداث نقاط مختلف شبکه برق بخش سوق، تبدیل سیم به کابل روستای گچی، سیم به کابل روستاهای بخش دیشموک و کلنگ‌زنی توسعه شبکه روستای برج علیشیر و سیم به کابل روستاهای فاریاب، توت و چم‌لپو عنوان کرد.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد