تاریخ درج خبر : 1394/06/06
کد خبر : ۵۱۶۲۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

560 نفر از کودکان زیر 6 سال دچار سوء تغذیه بویراحمد سبدغذایی دریافت کردند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بویراحمد از حمایت کمیته امداد این شهرستان از 560 نفر از کودکان زیر شش سال و توزیع سبدغذایی بین خانواده های این کودکان خبر داد.

هادی ولایتی در جمع خبرنگاران گفت: یکی از اقدامات کمیته امداد در راستای ارتقاء سطح سلامت مددجویان تحت حمایت، طرح کمک به سوء تغذیه کودکان زیر شش سال می باشد.

وی اظهارکرد: در طرح سوء تغذیه کمیته امداد شاخص های رشد در کودکان تحت حمایت این طرح به طور مستمر سنجیده می شود و کودکان دچار سوء تغذیه از طریق مراکز بهداشتی شناسایی و به این نهاد معرفی می شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: هدف اصلی این طرح کمک و مساعدت به مددجویان و ساماندهی وضعیت معیشتی آنهاست.

ولایتی با اشاره به اینکه در این راستا 560 نفر از کودکان زیر شش سال در شهرستان بویراحمد سبدغذایی دریافت کرده اند، تصریح کرد: در این زمینه 336 میلیون ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه این کودکان پس از بهبودی از چرخه این طرح خارج و کودکان دارای سوء تغذیه جایگزین می شوند، اضافه کرد: سبدهای غذایی کودکان شامل عدس، لوبیا، لپه، برنج، روغن و سایر مواد خوراکی است.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد