تاریخ درج خبر : 1394/06/08
کد خبر : ۵۱۶۲۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -
چماق لری بر سر هم‌استانی‌ها فرود آمد

حضور بزرگواری در شبکه مجازی «تلگرام» جنجالی شد/ عکس

حضور نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در یک گروه مجازی جنجالی شد.

812728989_28479_6752483422286075859a

به گزارش سایت استان، حجت الاسلام علیمحمد بزرگواری که در گروهی با نام توسعه زادگاه در نرم افزار پیام رسان «تلگرام» به قصد پاسخگویی به اعضا حضور یافته بود تنها ساعتی بعد که با حجم زیادی از انتقادات روبرو شد با یک پاسخ عجیب به انتقادات اعضای گروه، آنها را شوکه کرد و جنجالی دیگر آفرید.

بزرگواری که انتقادات این افراد به عملکرد خود را بی انصافی می دانست پس از شدت گرفتن انتقادات با گذاشتن متن « معلوم شما آدمهای بی اطلاع و یا عقدی (عقده‌ای) هستید قابل اینکه وقت خودم را با شما صرف کنم نیستید» گروه را ترک کرد.

هر چند یکی از اعضای گروه با نوشتن جمله ای پاسخ وی را داد.

بزرگواری پیشتر با به کار بردن نوع خاصی از ادبیات در جلسه رای اعتماد به کابینه دولت با موج عظیمی از انتقادات روبرو شد و در این گروه یکی از اعضا به شوخی یا جدی نوشت: بزرگواری این بار چماق لری را برای مقابله با هم استانی هایش به کار برد.(نقل به مضمون)

بیشتر سوالات از بزرگواری، به عدم توجه این نماینده به مشکلات حوزه انتخابیه و انتقادات تند وی به خانواده هاشمی رفسنجانی بر می‌گشت که به زعم اعضای این گروه، دردی را از مشکلات مردم این منطقه کم نمی کند و بلکه با توجه به نفوذ هاشمی در این دولت باعث عدم توجه دولتمردان به این منطقه محروم می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد گفت:

  پخش این پیام ها کاری است کاملا غیر اخلاقی ، چند روز پیش سایت اصولگرای رجا نیوز پیام های استاندار یکی از استان های حوزه زاگرس را پخش کرده بود و سعی کرده بود با زمینه چینی و پرونده سازی ایشان را از کار برکنار کند. متاسفانه این اخلاق زشت به سایت های اصلاح طلب سرایت کرده است. حضور نمایندگان هر چقدر هم نماینده ضعیف باشد در این شبکه ها باعث گسترش فرهنگ پاسخگویی می شود که امری مبارک است.پس لطفا از این کارها نکنید

 • رامین گفت:

  محسن توکه کامنت چشم بسته می گذاری،تواگرمنتقدبزرگواری هستی،چرافشاربهت میادشمانمی خوادنگران مردم باشی،مردم مابروزندوهمه چیزبه خوبی تجزیه وتحلیل می کنند،مطمئن باش اگراین متن بزرگواری نبودتاحالا،خودش،سجادی،وخاضع،چهل بارشکایت کرده بودند

 • محسن گفت:

  هرچند که بنده هم منتقد آقای بزرگواری هستم ولی واضحه که شما هدفتون از انتشار این خبر فقط تخریب بوده…تصور می کنید مردم ساده و یا نادان هستند؟! در نرم افزار تلگرام هرکسی میتونه خیلی راحت با اسم فرد دیگری اقدام به پست گذاشتن کنه! ضمنا کار شما باعث شد که دیگه کسی جرأت نقد و یا پیشنهاد رو در فضای مجازی نداشته باشه.

 • مانی گفت:

  اگراین اتفاق برای یکی ازنماینده هادرآمریکاواروپا می افتادخودش کناره گیری می کردواگرنمی خواست بره کنار،رسانه هاوادارش می کردندکه کناربره،واین مساوی بودباعمرسیاسی یک نماینده،وتاآخرعمرهم یک مدیرمدرسه نمی دادن دستش،ولی آقای بزرگواری،وطرفدارانش به جای عذرخواهی یه چیزی هم طلبکارهستند.

 • آگاه گفت:

  دوستان شمانمی دونیدآقای بزرگواری انتخابی است نه انتصابی ،هرکسی که نماینده مردم باشه ،هرکاری که ازاوسربزندکه مربوط به حوزه انتخاباتیش باشدچه درگفتاروچه دررفتارشهروندان آن حوزه می تواننددرفضای مجازی عمومی،وخصوصی منتشرش کنند،بجزاعمال غیره اخلاقی رانمیشه درهیچ فضای منتشرکرد

 • احمد گفت:

  بیش از این نمی توان از بزرگواری انتظاری داشت، از کوزه همان برون تراود که در اوست.

 • کاظمیان گفت:

  چماق بزرگواری زخمی بر لرها زده که شمشیر نزده است

 • اد گفت:

  ملا ارام هم شروعش کرد.ارام جونی کوتاه بیو.مه امتیازی چی وت ندانه

 • محله غرنگ گفت:

  درود بر تو هرکسی که این جوابیه را به نماینده گوشزد کردی

 • ناشناس گفت:

  اخ سی حاج اقا- نرد عمل مرد همکاره بی جهت تخریبش نکنید

 • منتقد گفت:

  به دلایلی این حرکت درست نبوده : یکی اینکه یک نماینده مجلس اصولا وقت کافی برای حضور در گروه های مجازی رو نداره و اصول رساندن حرف به گوش نماینده ای تا کنون ورود به گروه های مجازی شلوغ و گاهی تند نیست. دوم اینکه چند درصد احتمال داره ایشون شخص خودش کاربر این شبکه بوده باشه که دست به نشر این مکالمه زدین؟و اینکه ایا اساسا حتی اگر خودشون کاربر این شبکه بوده باشن اخلاقا کار درستیه که این مکالمه رو اسکرین شات بگیرین و پخش کنید؟ بنده طرفداری از شخص خاصی نمیکنم به هیچ وجه. ولی این اسکرین شات ها به نظرم اصلا کار درستی نبوده و نیست. به خصوص که ما هنوز بسیاری از اصول رو از جمله صحبت با مسوولین، صحبت در فضای مجازی و نقد رو یاد نگرفته ایم.

 • ناشناس گفت:

  رسانه ای شدن پست یک گروه کار درستی نیست چندین گروه نقد در شبکه های اجتماعی تشکیل شده که مسایل و مشکلات شهرستان با حضور مسئولان مورد نقد و بررسی قرار می گیره و انتشار این خبر باعث میشه بقیه مسئولان هم در گروه ها اظهار نظر نقادانه نداشته باشن از ترس اینکه خبرش در سایتا منتشر بشه!! اگه هدف کمک به توسعه شهرستان باشه(که نیست) باید در فضای آرام و به دور از تخریب گرایی صورت گیره

 • علی از دهدشت گفت:

  بزرگواری جواب تلفن نمیده تلگرام بازی میکنه برادر نساز

پربازديد