تاریخ درج خبر : 1394/06/09
کد خبر : ۵۱۶۳۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس کل دادگستری استلن:

استان کهگیلویه و بویراحمد از امنیت مطلوبی برخوردار است

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون این استان از امنیت مطلوبی برخوردار است.

حجت الاسلام غلامرضا مزارعی در مراسم تودیع و معارفه بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد و دادستان مرکز استان افزود: احیای عدالت موجب حیات زمین است.

وی با بیان اینکه کشورهای اطراف ایران به دلیل نداشتن عدالت به این وضعیت گرفتار شده اند، اظهارکرد: در هر جامعه ای که عدالت نیست، مرگ و نیستی حاکم می شود.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امنیت مهمترین بستر برای اجرای عدالت است و اگر امنیت نباشد اجرای عدالت امکانپذیر نیست.

حجت الاسلام مزارعی بر همکاری همه ارکان نظان برای ایجاد امنیت تاکید و تصریح کرد: ایجاد امنیت تنها وظیفه دادگستری، نیروی انتظامی و امنیتی نیست بلکه وظیفه همه دستگاههاست.

وی ادامه داد: هم اکنون در استان کهگیلویه و بویراحمد از امنیت مطلوبی برخوردار هستیم و این محصول همکاری همه اعضای شورای تامین است.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ایجاد امنیت اجتماعی و اقتصادی از دغدغه‌های مسئولان قضایی در این استان است. در کهگیلویه و بویراحمد همه حول محور نماینده ولی فقیه در استان دست به دست هم دادیم تا امنیت حداکثری در سطح استان ایجاد شود.

حجت الاسلام مزارعی اضافه کرد: با این وحدتی که در استان برای اجرای امنیت وجود دارد قول خواهیم داد که در پایان سال استان نمونه‌ای در جهت اجرای امنیت در کشور داشته باشیم.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد