تاریخ درج خبر : 1394/06/09
کد خبر : ۵۱۶۴۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -
ناصر کیانی

نقدهای نقاب دار

IMG-20150809-WA0002پس از انتشار مطلبی تحت عنوان «حداقل معیارهای اصلاح طلبی » ازطرف برادر عزیزمان جناب آقای توفیقی در سایت استان، اینجانب از سر خیرخواهی و دلسوزی و براساس فهم خود بر نوشته ایشان تامل وایرادات و ابهاماتی را احصاء و برشمردم .

 

با وجود اختلاف نظر با ایشان در بعضی از مسایل ابزاری ،لیکن این حقیرهمچون همه کسانی که به اخلاق مداری ایشان را می شناسند بر صداقت ، صراحت ، شجاعت ، شفافییت و جد و جهد ایشان در جهت اعتلای جریان اصلاح طلبی با دادن هزینه های زیاد در استان هم صدایم .

اما متعاقب آن نقد اولیه ، نقد های فراوان صورت گرفت که این خود به شفافییت صحنه و حل مسائل فراوان به جا مانده از گذشته و در سینه حبس شده کمک فراوان می نماید.

مع الوصف این نقادی ها تا جایی می تواند مثمر ثمرواقع شود و به رفع سوء تفاهم ها بینجامد که نقادان ، رسما و اسما و بدون نقاب وارد میدان شوند و صریح و شفاف همچون رضا توفیقی عزیز، مواضع خود را با صراحت و شجاعت ولو بر خلاف رای ونظر دیگران اعلان کنند.

نقدهای نقاب دار با صحنه گردانی اشخاص فرصت طلب که نقاب بر صورت در نقش اصلاح طلبان بدلی ظاهر و با قلم و نوشته های اجاره ای به دنبال شکاف و اختلاف و تفرقه میان دوستان اصلاح طلب اند، به مقصود نخواهند رسید.

باری امید است این اتفاق (فضای نقادی)، حسن مطلعی باشد برای ایجاد محیطی سالم توام با نقد های مفید، سازنده و تضارب آرا برای تعالی روح اصلاح طلبی.

در انتها شایسته دیدم اولا: به رسم احترام و ادب به پیشکسوت محجوب اصلاح طلبی جناب توفیقی عزیز که در این مدت متحمل رنجش های فراوان گردید .

ثانیا : بهانه ندادن به مغرضان و حسودان و کینه توزان جهت ایجاد شکاف درصف برادران هم کیش واصلاحی.

ثالثا: حفظ ، استحکام ، وحدت و یکپارچگی میان اصلاح طلبان آن هم در بحبوحه انتخابات پیش رو و لزوم ایجاد فضای آرام و مناسب جهت برنامه ریزی و سازماندهی و بسیج نیروها به منظور پیروزی قاطع اصلاح طلبان در هر سه حوزه انتخاباتی استان محروممان . از همه دوستان فرهیخته انتظارمی رود که این مقوله چالشی را خاتمه یافته تلقی و به سایر موضوعات و مشکلات مهمه استان توجه نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • arman mohamasipor گفت:

    جناب کیانی لطفا دیگر این موضوع را تمام کنید زیرا این حرفا تمامی ندارد از دویتان عزیز خواهشمندم که این موضوع اخرین موضوع باشد زیرا به جز سخن های وقت گیر هیچ سودی ندارد بلکه ضرر هم دارد .باتشکر

  • ابوذر سپهر گفت:

    فضای نقد و نقادی در جایی که عمده جریانات پیش از آنکه منافع ملی را در نظر گیرند روابط قومی و طایفه ای را ارجحیت میدهند، فضایی روشن و شفاف نخواهد بود. متاسفانه عمده نقدهای وارده در همین راستا هستند.

پربازديد