تاریخ درج خبر : 1394/06/10
کد خبر : ۵۱۶۴۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

قضاوت داوران هم استانی در لیگ دسته یک فوتبال

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از قضاوت دیدار حساس لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته چهارم این مسابقات توسط داوران کهگیلویه و بویراحمدی خبر داد.

سید پرویز موسوی با اشاره به موفقیت‌های داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در عرصه‌های مختلف اظهار کرد: در لیگ‌های مهم فوتبال کشور داوران استان ما در سالیان اخیر درخشش خیره‌کننده‌ای داشته‌اند.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: داوران بسیار خوبی به فوتبال کشور معرفی کرده‌ایم که هر کدام سرمایه‌ای برای فوتبال استان محسوب می‌شوند.

موسوی بیان کرد: داوران ما علاوه بر دانش بالایی که دارند در زمینه اخلاق نیز در داوری کشور جزو بهترین‌ها بوده‌اند و در چند سال گذشته که در لیگ‌های برتر و یک و دو کشور نماینده داوری داشته‌ایم تاکنون گزارشی مبنی بر مشکلات حاشیه‌ای از داوران خود نداشته‌ایم.

این مسئول از حضور داوران استان در مسابقات لیگ امسال فوتبال کشور در لیگ برتر و لیگ دسته اول خبر داد و افزود: امسال و در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال کشور، داوران ما حضور فعالی دارند و تا این جای کار چندین مسابقه را در هر دو رده قضاوت کرده‌اند.

وی گفت: محمد راهی و روح‌الله شریف نمایندگان ما در داوری فوتبال کشور هستند که به همراه داور بین‌المللی پیشکسوت خداداد افشاریان به عنوان ناظر داوری تیم سه نفره داوران استان در رقابت‌های مهم فوتبال کشور محسوب می‌شوند.

موسوی افزود: در هفته چهارم لیگ یک فوتبال کشور و در روز جمعه 13 شهریور، بازی حساس گل‌گهر سیرجان و خیبر خرم‌آباد را دو داور هم استانی روح‌الله شریفی و محمد راهی یکی به عنوان داور وسط و دیگری به عنوان داور کمکی قضاوت می‌کنند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد