تاریخ درج خبر : 1394/06/10
کد خبر : ۵۱۶۴۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش اعتبار جاده باباکلان – چرام به ۱۰۰ میلیارد ریال

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: امسال جاده باباکلان – چرام ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار دارد که پیش بینی می‌شود اعتبار آن تا ۱۰ میلیارد تومان افزایش یابد.

غلامرضا تاجگردون با اشاره به اقدامات انجام شده در پروژه مهم جاده باباکلان- چرام، اظهار داشت:فاز صفرمطالعه این محور انجام شده و فاز یک و دو در حال انجام است.

وی عنوان کرد: این پروژه ملی امسال 3 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار دارد که از ماده 180 و ملی هم پیش‌بینی می‌شود که اعتبار آن به 10 میلیارد تومان افزایش پیدا کند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شروع عملیات اجرایی این پروژه، خاطر نشان کرد:خوشبختانه عملیات اجرایی قسمت هایی که در گذشته مطالعه اولیه انجام شده بود در نزدیکی شهر گچساران شروع شده است.

تاجگردون ابراز کرد: امیدواریم در اسرع وقت فاز 2 این پروژه ملی به نتیجه برسد و عملیات اجرایی شروع شود.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این جاده یک طرح ملی است، تصریح کرد:با پیگیری‌های انجام شده این طرح در قانون بودجه سال 94 به عنوان یک طرح ملی آورده شده است.

تاجگردون بیان کرد: این جاده متصل به جاده ملی پاتاوه -دهدشت است و نقش مهمی در توسعه مناطق محروم و برون رفت این مناطق از بن بست جاده ای دارد.

 منبع: تسنیم

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سیداحمدرضا گفت:

    سلام وخسته نباشید خدمت مسعولین این سایت وحاج غﻻم رضاتاج گردون که فقط او به داد مردم در مورد جاده ها میرسد

پربازديد