تاریخ درج خبر : 1394/06/11
کد خبر : ۵۱۶۵۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان:

یقین داریم اکثریت مجلس آینده اصولگرا خواهند بود

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ائتلاف حداکثری اصولگرایان نزدیک است.

سید علی‌محمد دانشی در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های جریان اصولگرای کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همزمان با کشور جلسات و نشست‌های خود را برگزار می‌کنیم و علنی نکردن جلسات به معنی عدم برنامه‌ریزی برای انتخابات نیست.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در استان امیدواری بسیار زیادی برای موفقیت جریان اصولگرا در انتخابات مجلس شورای اسلامی وجود دارد همچنان که در مرکز نیز این امیدواری بسیار بیشتر از قبل شده است.

این فعال سیاسی اصولگرا در کهگیلویه و بویراحمد به نشست اخیر سه حزب و تشکل اصولگرای موتلفه، پایداری و ایثارگران با حضور حضرات آیات موحدی و مصباح و حجت‌الاسلام سید احمد تقوی به نمایندگی از آیت‌الله یزدی سخن به میان آورد و گفت: نشست بسیار خوبی بود و همه دبیران استانی و دبیران مرکز در این همایش حضور داشتند که روی محورهای مهمی هم‌اندیشی شد.

دانشی تصریح کرد: این نشست، دبیران استانی را هم برای انتخابات دلگرم‌تر کرد به گونه‌ای که همه برای موفقیت جریان اصولگرا در انتخابات آینده با عزم جدی به استان‌ها برگشتیم.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید نسبت به آینده امیدوار بود، افزود: جریان اصولگرا بر حسب تکلیف در انتخابات با همه توان خود و نیروهای شایسته‌ای که دارند در همه جای کشور و از جمله کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات حضور پیدا می‌کنند.

دانشی در خصوص وضعیت جبهه رقیب در انتخابات نیز گفت: آن‌ها هم در حال رایزنی هستند و اقداماتی تاکنون انجام داده‌اند.

وی بیان کرد: بر اساس تحلیل‌هایی که وجود دارد و با سنجیدن اوضاع یقین ما بر این است که در انتخابات آینده اکثریت خوبی از مجلس مربوط به جریان اصولگرا خواهد بود و در کهگیلویه و بویراحمد نیز اوضاع بر همین منوال است.

دانشی در خصوص برخی تحرکات از جمله بازگشایی سفارت انگلیس در کشور و ارتباط آن با انتخابات آینده گفت: تحلیلی وجود دارد که رقیب جریان اصولگرا از روزنه‌ها برای موفقیت در انتخابات استفاده کند اما توصیه این است که در دام روباه پیر گرفتار نشوند.

وی سرگذشت برخی از افراد که اکنون به دامن بیگانه پناه برده‌اند و از وطن خود بریده و بر وفق مراد بیگانه، علیه نظام سخن‌پراکنی می‌‌کنند را درس عبرتی برای اعتماد‌کنندگان به انگلیس دانست و گفت: امیدواریم چنین وضعیت خطرناکی برای سایر دوستان ما در جریان مقابل با فریب خوردن از ترفندهای روباه پیر استعمارگر به وجود نیاید.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ژوبین گفت:

  شکمتوصابون بزن ،البته پشتت فعلا گرمه ،به قول آن دوستمون به لطف نظارت استصوابی شورای نگهبان، هممه امکانات دولتی دراختیارتونه ورسانه به اصطلاح ملی هم پشتتونه ،اگه میذاشتن مثل خردادسال ۹۲ انتخابات صورت بگیره آنوقت میدیدندواینطوربااطمینان صحبت نمیکردید،که انشالله همانطورهم میشه.

 • محمد گفت:

  مجلس آینده اصولگراست، امید شما به نظر و رای مردم نیست بلکه به دوپینگ شورای نگهبان است

 • ناشناس گفت:

  ان شاء الله

 • ناشناس گفت:

  صددرصد همینطور میشه

 • ناشناس گفت:

  بابا تو دیگه کی هستی

 • دلگیر گفت:

  به لطف وکرم شورای نگهبان همینطور است .

پربازديد