تاریخ درج خبر : 1394/06/12
کد خبر : ۵۱۶۵۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -
عارف یزدانی

«کی!!؟؟ کیانی»

سایت استان: عارف یزدانی

برادر ندیده و نشناخته ام جناب آقای ناصر کیانی با سلام
بدون از مقدمه و بی پرده جوابیه ای به مطلب شما پاسخی مجمل خواهم داد

در پی مطلبی که حضرتعالی در نقد صحبت های جناب آقای توفیقی نوشته بودید نکاتی به جا مانده بود که آن زمان از بیان آن خودداری کردیم.
اما مطلب دوم شما که به زعم بنده چیزی جز خودستایی و یا تحقیر در برابر بی توجهی به مطلب قبلی تان نبود، تهمت هایی را نثار دوستان نمودید که لازم دیدم نکاتی را یاد آور شوم بلکه دست از خودبزرگ بینی و کج اندیشی بردارید.
در نقد هایی که در این چند روز بر مطلب جناب توفیقی زده شد بر عکس گفته ی شما که آنها را ناشی از بغض شخصی دیگران دیدید باید بگویم که بر عکس، این نوشتار شما بود که بوی اغراض و کینه توزی های شخصی داشت، آنجا که در بند اول ” مطلب جناب توفیقی را به بخشنامه و دستورالعمل شباهت دادید و گمان بر رهبری و علم داری جریان اصلاحات توسط ایشان بردید، یا آنجا که اصلاح طلب بودن خویش را منوط بر تایید جناب توفیقی پنداشتید.
آیا این معنی دیگری جز حب و بغض شخصی جنابتان خواهد داد؟!
در گوشه ای از بیاناتتان در فرموده اید که نقادان رسما و اسما بدون نقاب وارد میدان شوند، تا آنجا که هر کدام از عزیزان که به نقد گفته های یا نقد منتقدین جناب توفیقی پرداخته اند را با چهره نقاب دار و قلم فروش مورد تفقد خویش قرار داده آید در حالی که تمامی نویسندگان حی و حاضر و با نام اصلی دست به نگارش زده اند، تا آنجا که حتی ازجریان اصولگرا نیزدست به قلم برده اند و با نام و نشان اصلی شان حاضر شده اند.
حال اینکه این سوال برای همگان پیش آمده است که مصداق گفته‌های شما کدام یک از عزیزان بوده است؟
چرا این ادعای شما مصداق ندارد و چرا شما به صراحت این افراد را معرفی نکرده اید ؟

آیا این چیزی جز حب و بغض شخصی جنابتان بوده است؟
در جایی از فرموده های شما آرزوی محیطی سالم و توام با نقد های مفید آرزو کرده اید !!
سوال من از شما این است، چگونه شما چنین آرزویی را داشته اید در حالی که حتی یک مصداق برای صاحبان این نقاب و قلم های اجاره ای نیاورده آید و اینگونه ناشیانه دست به افترا زده اید و بخشی از جامعه ی اصلاح طلبی را اصلاح طلب بدلی و عامل تفرقه خوانده اید؟!
آیا گفته های بدون سند و وهم انگیز شما چیزی جز تفرقه انگیزی بوده است؟
این صف بندی های اصلی و بدلی شما براساس کدام شاخص ها و معیار ها بوده است؟
آیا تهمت های زده شده توسط جنابعالی در مشی و گفتمان اصلاحات جای دارد؟

علی الادعا امید بر تضارب آرا برای گفتمان اصلاح طلبی کرده اید اما متأسفانه در همان پاراگراف با تهمت و افترا و شلیک تیری در تاریکی به سوی اصلاح طلبان استانت، تهمت دو رویی و تفرقه افکنی می زنید، در حالی که هویت و چهره واقعی افراد مد نظر جنابتان برای همگان روشن و واضح بوده است.
پس این نشان از عدم سازگاری روحیات و گفته هایتان دارد و این خود سندی بر دورویی و چندگانگی شخصیت حضرتعالی است.
در ادامه بیاناتتان اصلاح طلبان را به حفظ و استحکام وحدت و یکپارچگی فرا خوانده اید و همزمان به اصلاح طلبان توصیه اکید دارید که به برادران و همفکران خودتان به جرم “نقد زدن” بر نقدی که شما بر مطلب جناب توفیقی داشته اید بها ندهند.
باز چهره دوگانه شما نمایان گر میشود، آنجا که دم از نقد و نقادی میزنید و در اینجا نقادی دوستان را بی اهمیت و بی بها میدانید.
پیشنهاد میدهم ابتدا مطالبتان را چندین با مطالعه فرمایید بعد منتشر نمایید یا اگر واقعا روحیات شما چنین است سعی در اصلاح تفکر و دیدگاه های خود ببرید.
کاش به جای دست به قلم بردن های مبتدیانه، کمی به تامل در گفته های خود میپرداختید و بدور از هر گونه بغض ایرادات و فرمایشات خود را ابراز میکردید.
کاش کمی اخلاق را رعایت مینمودید و بجای تهمت های بیجا و بی اساس مصداق های عینی همراه با سند و ادله بیان میکردید تا افکار عمومی روشن شود و تکلیف مان با آنچه شما اصلاح طلب اصلی و بدلی میخوانید مشخص شود.
.

در پایان امیدوارم چون من، دیگر دوستان همفکر و هم اندیشه ام، تهمت ها و بی اخلاقی های شما را که برگرفته از اغراض شخصی بوده را به پای اندیشه ی پاک اصلاح طلبی ننویسند و میزان ناراحتی شما از بی توجهی که نسبت به مطلب تان صورت گرفته را درک کنند.

عارف یزدانی
فرزند : رضا
شماره شناسنامه : اختصاصی
شماره ملی : 4220236341

در انتهای مطلب مشخصات قید می شود تا مرا بهتر بشناسند و کسی که خود از گمنامان و نشناخته ترین هاست گمان به نقاب دار بودن من نبرد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجو گفت:

  متاسفم که سایت استان با پیشینه روشن خود چنین متنهایی بی محتواکه همراه با توهین و ادبیات بازاری است رو نشر میده.

 • کلاغ گفت:

  با وجود اختلاف نظر با ایشان در بعضی از مسایل ابزاری ،لیکن این حقیرهمچون همه کسانی که به اخلاق مداری ایشان را می شناسند بر صداقت ، صراحت ، شجاعت ، شفافییت و جد و جهد ایشان در جهت اعتلای جریان اصلاح طلبی با دادن هزینه های زیاد در استان هم صدایم .
  اما متعاقب آن نقد اولیه ، نقد های فراوان صورت گرفت که این خود به شفافییت صحنه و حل مسائل فراوان به جا مانده از گذشته و در سینه حبس شده کمک فراوان می نماید.
  مع الوصف این نقادی ها تا جایی می تواند مثمر ثمرواقع شود و به رفع سوء تفاهم ها بینجامد که نقادان ، رسما و اسما و بدون نقاب وارد میدان شوند و صریح و شفاف همچون رضا توفیقی عزیز، مواضع خود را با صراحت و

 • میلاد نوری گفت:

  دوست عزیز تمایل داشتم تا پاسخی مفصل به نوشته “مقاله نما”ی شما ارائه دهم؛ اما با نگاهی به انتهای متن جنابعالی به طور کامل منصرف شدم؛ حضرتعالی تمام توان خود را به کار برده اید تا خود را تحلیلگری چیره دست معرفی کنید؛ اما صرف نظر از اشتباهات فاحش دستور زبانی این متن، جای بسی تعجب است که متوجه نشده اید که منظور آقای کیانی از “افراد نقاب دار” اشاره ایست به ویژگیهای شخصیتی افراد، نه ویژگیهای سجلّی و شناسنامه ای آنها. جای سوال است که به واقع جنابعالی چگونه برداشتی از مقاله آقای کیانی داشته اید که اقدام به درج مشخصات شناسنامه ای خود کرده اید؟!!
  موفق باشید.

 • اصلاح طلب گفت:

  من کی ام و چی ام به خودم مربوطه پس خود شیرینی و خود نمایی نمیکنم بگم فلانی ام و اهل فلان فرقه تا مثلا نظر مخاطب را جلب کنم ولی اینو با اطمینان میگم،؛آقای توفیقی هر چقد ک میخوان هزینه کنن و از گزینه های مختلف استفاده کنن اما نمی توانند نظر اصلاحات را در مورد خطای دیروزش تغییر دهد. پس سعی نکند اشتباه را با اشتباه اصلاح کند چون اصولا راهی ک خطاست خطاست! و اگر هر بار امثال شما آقای یزدانی با استفاده از واژه اصلاح طلب یا غیر در راستای بیگناهی اقای توفیقی متن ها و کامنتهای تکراری بذارند بجز انگشت نما شدن و زیر سوال بردن عقاید خود چیزی را تغییر نمیدهند. تنها تغییر ممکن عذر خواهی کردن و پس گرفتن اشتباهش است، همین.

پربازديد