تاریخ درج خبر : 1394/06/12
کد خبر : ۵۱۶۶۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون وزیر:

مشکلات کارخانه قند یاسوج در دولت پیگیری و بررسی می شود

قائم مقام معاون امور صنایع وزارت صنعت معدن و تجارت از پیگیری برای رفع مشکلات کارخانه قند یاسوج در دولت خبرداد.
سید طاهر طاهری در بازدید از کارخانه قند یاسوج گفت: رفع مشکلات این کارخانه در اولویت وزارت صنایع قرار گرفته و در ستاد رفع موانع تولید در دولت مطرح می شود.

713665

وی بر ورود بخش خصوصی و واگذاری سهام این کارخانه تاکید کرد و افزود: دولت و وزارت صنایع از هیچ تلاشی در رفع مشکلات و موانع موجود در این واحد تولیدی فروگذاری نمی کند.

قائم مقام معاون امور صنایع وزارت صنعت معدن و تجارت عنوان کرد: یکی از مشکلات اساسی این واحد نبود تولید چغندر در استان است.

وی افزود: این کارخانه مجبور است چغندرقند مورد نیاز خود را از استان های همجوار تهیه کند که موجب افزایش هزینه ها شده است.

طاهری تاکید کرد: باید زمینه تولید چغندر در خود استان مهیا شود که این هم موجب رونق کشاورزی و هم اشتغال خواهد شد.

وی حل مشکلات فراروی واحدهای صنعتی نیمه فعال را از برنامه های مهم دولت دانست و گفت: خروج از رکود جزء سیاست های در دست اجرای دولت یازدهم است.

طاهری بیان کرد: کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش، برخی سوء مدیریت ها و هزینه های هنگفت تولیدات به دلیل نداشتن تجهیزات از جمله مشکلات واحدهای صنعتی در کشور است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کارگر قدیمی گفت:

    کارخانه نگو بگو جای غارتگران تازه به دوران رسیده ,بگو محفل سیاسی ,بگو جای جمع اوری رای,واقعا متاسفم برای سیاسیون استان که به ای واحد صنعتی هم رحم نکردن تا منجر به نابودی شد,

  • کارگر گفت:

    واقعا درست گفت اگه سوء مدیریت مدیر وقت کارخانه نبود الان به این وضع نمی افتاد,والا تاجایی که ما سراغ داریم تا قبل از ورود این اقا کارخونه هییییییییچ گونه مشکلی نداشت حالا شده یکی از معضلات دولت,این کارخانه هیچ مشکلی نداره بجز اینکه مدیرش عوض بشه تا از این وضع در بیاد

پربازديد