تاریخ درج خبر : 1394/06/13
کد خبر : ۵۱۶۶۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -
محمد کرمی‌سوق

«رضاتوفیقی؛ مرد روزهای سخت»

جناب آقای مرادی برادرم ؛
عنان قلم بی محابا گشودی، درابتدا با گریز زیرکانه به نامه مرحوم بازرگان در نخستین روزهای انقلاب که هرکسی درآن تاریخ خود را وارث انقلاب میدانست و درپی سهم خواهی سبقت از دیگران بود ، تاریخ را دستکاری نامطلوب نمودی تا گروهی از پاکترین وصادق ترین نیروها ی وفادار به نظام وانقلاب وامام و رهبری را که از صدیق ترین وباوفا ترین یاران امام انقلاب بودند یعنی اصلاح طلبان را در کنار گروهی خائن به مردم وکشور بربخش عظیمی از اقشار ملت بچسبانی تا هم نظام را از پشتوانه مردمی تهی کنید و هم ملت را در مقابل نظام به صف بکشانی هرروز پرگار ترسیم گر تان شعاع خودی ها را محدود و باالعکس صف مخالفان ومعاندان را طویلتر جلوه میدهید .
چه فکر کردی؟سه بعد تاریخ،یعنی زمان،فضا ومردم را نادیده انگاشتی تا مصادره به مطلوب کنی!؟
قریب چهار دهه که عمر مفید یک نسل است به زعم خویش،درلفافه کلام مستور نمودی وحریف را با همان سلاح همیشگی دوستانت یعنی؛ برچسب زنی،به خیال خویش،ازرینگ ناجوانمردانه خارج کنی.
قصدندارم که سابقه مجاهدت و عرق وطن دوستی که به تعبیر پیامبر نشانه ایمان است، علم دفاع از رضا توفیقی کنم،اما،در زمانی که مجاهدین خلق همدست،صدام به کیان و ناموس ایرانیان تاختند،ایشان در قامت یک رزمنده جان را درطبق اخلاص گذاشت ودرمیان گلوله وآتش مدال ظفر را نه از دست امثال شما بلکه به گواهی تاریخ هشت سال دفاع مقدس ایثارگری که از خانواده شهید هم هست…………

برادرمن تا کی میخواهید،مردم را به کوری و کری فرا بخوانید!؟حکایت شما و آنچکه اکنون روی میدهد،به آن قصه ی کودکان میماند که درآن همه کارگاههای بافندگی،به بافتن هیچ مشغولند،تا از بافته ها بر قامت پادشاه جامه بدوزند …هزاران انسان شغل غریبشان بازنویسی تفصیلی تاریخی است که یک شبه احتمال ازمیان رفتنش با فریاد کودکی وجود دارد، این صدای کودک،یعنی صدای ملتی که گوششان پر از شعارهای که نتیجه اش را در کارنامه دولت پاکدست شاهد بودند! ، آنچه را که همه مردم به چشم می بینند،، اما به زبان نمی آورند، روزی به زبان خواهد آورد وجز رسوایی ازآن تعفه ای نصیب فتنه سازان نخواهد شد،،اما به قانون مداری رضاتوفیقی و همفکران اصلاح طلبش خرده گرفتی،که چرا در “هشتادو هشت “از دایره قانون عدول کردید ، او به خیابان آمد تا ندای سخیفی که فسقش بعدها دامن پرورندگانش را گرفت و رسوایشان کردو ملتی که به تعبیر “معمارکبیر انقلاب” ولی امر حاکمان است”خس خاشاک “خواند….”نه”….بگوید، به ارتجاعی که از جهل خویش بتی ساخت که ملت را ناگزیر به سجده در این معبد کنند تا از قبل این جهل به زراندوزی بپردازند .
به پاسداشت فرمایش رهبرفرزانه مبنی بر همدلی وهمزبانی،حرمت مخالفین فکری خویش را حفظ کنیم،که در عمل نشان دهیم مطیع رهبر و دلسوز نظام و انقلابیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  درود بر کرمی خوش قلم خوش فکروااصلاح طلب واقعی

 • سید یوسف مرادی گفت:

  اما در خصوص دلیلی که برای وقایع تلخ 88 آورده اید لازم می دانم جملاتی کوتاه عرض کنم
  شما دلیل عبور از قانون و کودتا علیه جمهوریت که شهادت دهها نفر از هم وطنانمان و همچنین تحریم های ظالمانه تنها گوشه ای از پیامد های آن بود را “نه “گفتن به کسی دانسته اید که رای دهندگان به رقیب را خس و خاشاک نامیده بود.
  اگر صحبت شما در مورد خس و خاشاک خواندن رای دهندگان را دقیق فرض کنیم، آنوقت این سوال پیش می آید که آیا در شرایط اینچنینی عبور از قانون مجاز می شود؟!
  با این منطق باید حق دهیم به اصول گرایان تا بعد از آنکه ترسو ، بزدل و بی شناسنامه لقب گرفتند و به جهنم حواله شدند ، خاک تهران را به توبره بکشند!

  • نام شما: گفت:

   حضرتعالی که براجرای قانون تاکید دارید،لطفا پیگیری بفرمایید چرا یک فرد هرچند گه جرمش احراز شده باشد،آیا درست که بی آنکه در دادگاه محاکمه شود،مخکومش کرد؟آنهم توسط سرمقاله نویس روزنامه کیهان،یا از تریبون نملز جمعه؟چطور به نصیری ریس ساواک که دستش به خون هزاران جوان وطن آلوده بود فرصت دفاع داده شد؟؟؟

 • سید یوسف مرادی گفت:

  جناب آقای کرمی
  عرض ادب و احترام
  نقد و تحلیل مودبانه شما بر دل نشست. نگاه من به شخصیت حقیقی جناب آقای رضا توفیقی با نگاه شما تفاوت چندانی ندارد و حقیر تلاش نمودم به این حریم احترام بگذارم و اگر برداشت شما این است که این اتفاق در جایی از مطلبم افتاده است ، آن را به حساب نارسایی قلم ام بگذارید و عذرخواهی ام را بپذیرید.

پربازديد