تاریخ درج خبر : 1394/06/14
کد خبر : ۵۱۶۷۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

حذف نقاط حادثه‌خیز مسیر شهرستان بهمئی به بهبهان

فرماندار بهمئی از پایان عملیات بهسازی و آسفالت و نیز راه اندازی طرح حادثه خیز محور منطقه وَرِ زَرد شهرستان بهبهان به شهر لیکک خبر داد و گفت : این محور به دلیل کم عرض بودن و پهنای عرضی 3 متر و دارا بودن پرتگاههای متعدد و برخورد رو در روی وسائط نقلیه یکی از حادثه خیز ترین راههای ارتباطی شهرستان بهمئی است که تا هفته آینده به دو محور مجزا به صورت رفت و برگشت تبدیل خواهد شد.
سلطانعلی رحمانی با بیان اینکه ، عملیات اجرایی آسفالت 2 کیلومتر از مسیر شهرستان بهمئی به تشان بهبهان به سمت شهر لیکک به عرض 8 متر با اعتبار 17میلیارد ریال به پایان رسیده است افزود : این میزان اعتبار از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان اختصاص یافته و طرح تا یک هفته دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
وی همچنین گفت : برای ایمن سازی و آسفالت محور بهبهان – بهمئی ، خط کشی راههای اصلی ، حمل و نصب گاردریل به طول 500 متر ، نصب کمبود علائم ایمنی و تابلوها در محور بهبهان – بهمئی اجرا شده است.
گفتنی است در سالهای گذشته بعلت مشکلات مسیر دهها نفر در این محور کشته و زخمی شدند که با راه اندازی این محور امنیت تردد ارتقاء می یابد.

خبر: مسلم مختاری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد