تاریخ درج خبر : 1394/06/14
کد خبر : ۵۱۶۷۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کارگر: کمبود فضای فیزیکی اصلی‌ترین مشکل پیام نور دهدشت است

رئیس پیام‌نور دهدشت از کمبود محسوس نیروی انسانی و هیئت علمی در دو سایت پیام‌نور دهدشت خبر داد.

سیدباقر کارگر در نشست مسئولان پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کمبودهایی که در دانشگاه پیام‌نور شهر دهدشت به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، اظهار کرد: کمبود فضای فیزیکی اولین و اصلی‌ترین مشکل ما به شمار می‌رود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت افزود: این دانشگاه در حال حاضر دارای سه هزار دانشجو و 31 کد رشته و 7 عضو هیئت علمی و 12 پرسنل شرکتی، قراردادی و رسمی است.

این مسئول دانشگاهی با بیان اینکه دانشگاه پیا‌م‌نور دهدشت هم از نظر نیروی انسانی و هیئت علمی و پرسنل دارای مشکل بوده و کمبود نیرو کاملاً احساس می‌شود، افزود: دو سایت مجزا در این شهر داریم که مشکلات در هر دو وجود دارد.

کارگر بیان کرد: یکی از مشکلات ما مربوط به واحد بودن این دانشگاه در دهدشت بوده که خواهان تبدیل وضعیت آن از واحد به مرکز هستیم و چندین سال است که به رغم درخواست‌های مکرر ما همچنان این وضعیت به حال خود باقی مانده است.

رئیس واحد پیام‌نور دهدشت با بیان اینکه در راستای محرومیت‌زدایی توانستیم 2 میلیارد تومان اعتبار رایگان جذب کنیم، افزود: مستندات آن را ارسال کردیم و قرار شد که 50 درصد از این اعتبارات رایگان را در اختیار واحد ما بگذارند که تاکنون این امر محقق نشده است.

در ادامه روح‌الله دانش‌پایه رئیس مرکز پیام‌نور یاسوج هم به بیان مشکلات این دانشگاه پرداخت و گفت: عدم تکمیل آزمایشگاه مرکزی یکی از مشکلات اساسی ما به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: نبود سلف سرویس و خاکی بودن محوطه بزرگترین دانشگاه پیام‌نور استان از دیگر مشکلات پیام‌نور یاسوج است.

دانش‌پایه کمبود شدید نیروی انسانی در این مرکز را یکی دیگر از مشکلات برشمرد و گفت: مرکزی که در دل کوه قرار گرفته و نگهبان ندارد معلوم است که با کمبود نیروی انسانی روبه‌رو بوده و همچنین فضای فرهنگی و سالن مناسب برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی هم نداریم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد