تاریخ درج خبر : 1394/06/14
کد خبر : ۵۱۶۷۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

مسابقه ویژه بزرگداشت هفته تعاون در دهدشت برگزار می‌شود

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه از برگزاری مسابقه ویژه بزرگداشت هفته تعاون در نماز جمعه دهدشت خبر داد و گفت: به 20 نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا می‌شود.

یوسف پهناور در جمع خبرنگاران با اشاره به هفته تعاون، اظهار داشت: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با هدف ارتقای روحیه مشارکت جمعی و ترویج و تبلیغ تعاون به عنوان یکی از ارکان نظام اقتصادی جمهوری اسلامی مندرج در اصل 44 قانون اساسی ویژه‌برنامه‌هایی در این هفته تدارک دیده است.

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه با اشاره به برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری عمومی به همین مناسبت افزود: این همایش امروز برگزار و به برندگان جوایزی از قبیل البسه ورزشی و دوچرخه اهدا خواهد شد.

پهناور از برگزاری مسابقه «شرکت کنید، جایزه بگیرید» با موضوع تعاون در مصلای امام خمینی دهدشت و بین نمازگزاران خبر داد و تصریح کرد: به 20 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایزی اهدا می‌شود.

به گفته پهناور سرکشی از خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده بزرگداشت هفته تعاون در شهرستان است.

این مسئول مشارکت و تعاون در هر زمینه‌ای را لازمه پیشرفت و توسعه خواند و افزود: هر انگیزه‌ای در حس مشارکت نمود پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ تعاون می‌تواند زمینه توسعه و بالندگی را فراهم کند همبستگی، مشارکت، همدلی، بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و استفاده مطلوب از فرصت‌ها را از مهم‌ترین کارکردهای تعاون عنوان کرد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد