تاریخ درج خبر : 1394/06/15
کد خبر : ۵۱۶۸۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال بی‌نظیر از جشنواره تابستانه یاسوج در هفته دوم/ تصاویر

دومین هفته جشنواره تابستانه یاسوج با حضور استان چهارمحال و بختیاری طی چهار شب گذشته در پارک ساحلی ،آبشار یاسوج سطح خیابان‌ها و معابر شهر برگزار شد.
این جشنواره که با عنوان «یاسوج میزبان اقوام ایرانی، لبخندی برای گردشگران و همشهریان » برای اولین‌بار در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است و در هفته سوم میزبان استان های خراسان رضوی و بوشهر خواهد بود.
در هفته اول هنرمندان و گروه‎های موسیقی استان خوزستان میهمان برنامه «شب‌های یاسوج» بودندو در دومین هفته از اجرای جشنواره تابستانه یاسوج گروه‎های موسیقی استان چهارمحال و بختیاری میهمان استان بودند و آواها و موسیقی‌های محلی خود را به اجرا گذاشتند.
جشنواره تابستانه یاسوج یکم شهریورماه آغاز و تا 27 شهریورماه ادامه خواهد داشت که در دو بخش شب‌های یاسوج و اجرای موسیقی و آئین‌های نمایشی اقوام ایران ساعت 21 در شب‌های چهارشنبه و پنج‎شنبه در پارک ساحلی یاسوج برگزار می‌شود.
در هفته سوم ،جشنواره تابستانه یاسوج میزبان استان های خراسان رضوی و بوشهر خواهد بود.

‌عکس :سهیلا مظفری قوام آباد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • نوروزیان گفت:

  دوستان عزیز وقتی برنامه‌ای میهمان خارجی ندارد، نیازی به نوشتن عنوان برنامه به زبان انگلیسی نیست. اگر هم اصراری دارید برای این‌کار بهتر است حداقل از کسی اطلاع بگیرید که این همه زحمت هدر نرود، درخصوص اولین باید می‌نوشتید 1st نه 1th جهت اطلاع دومین می‌شود 2nd و سومین می‌شود 3th و …

 • دوست گفت:

  از کانون سبز قلم و معاونت محترم اداره کل ورزش و جوانان و از سرکار خانم سهیلا مظفری و آقای قاسمی که زحمات زیادی کشیدند سپاسگزاریم

 • بازاریان گفت:

  دست شما دست اندرکاران میراث فرهنگی و گردشگری استان و هنرمندان درد نکنه

 • هنر گفت:

  از تلاشها و زحمات مهندس باقری و همکارانشان تشکر مینماییم

 • همکارگردشگر گفت:

  تو را خدا یکی از قبادی سوال کنه نقش مثبت حضرتعالی در حوزه معاونت گردشگری استان تا کنون چه بوده؟؟؟؟؟؟کاش این فرصت فراهم میشد تا مناظره ای با آقایون حوزه میراث فرهنگی و گردشگری ذاشته باشم.البته نه اینکه حمل بر خود ستایی باشد این رادر باب نگرانی در حوزه گردشگری استان بیان می کنم

  • مطلع گفت:

   غرض ورضی در نوشته شما موج می زند دوست عزیز. ظاهرا شما معیار خاصی برای سنجش فعالیت معاونین دارید که دست روی فعالترین معاون گذاشتید و مغرضانه اینگونه بیان میکنید. یه مقایسه با دوره های قبل داشته باشید خودتان به جواب سوالتان پی خواهید برد.

پربازديد