تاریخ درج خبر : 1394/06/16
کد خبر : ۵۱۶۹۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -
واکنش بهرامی به شایعه استاندار شدنش

هدف از شایعات اخیر اختلاف انداختن بین اصلاح طلبان است

چندی پیش در فضای مجازی و محافل غیررسمی استان خبری مبنی بر معرفی محمد بهرامی به سمت استانداری کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد که مشخص نبود چه کسانی و با چه هدفی اقدام به انتشار این خبر کردند.

آن گونه که بهرامی به خبرنگار ما گفت هدف اصلی از انتشار این خبر ایجاد اختلاف در بین اصلاح طلبان استان بود.

bahrami

در گفتگوی کوتاهی که با شهردار اسبق یاسوج داشتیم وی این خبر را به شدت تکذیب کرد.

*آقای دکتر انگار شایعات علیه شما تبدیل به یک تابو شده. ایا قبول دارید؟

** بله می پذیرم. مبنای فکری این شایعات تخریب است و تخریب ناشی از ترس است. در حالی که بنده در ساختار قدرت مسئولیتی ندارم، اما برخی ها بی‌انصافی می کنند و همچنان بر طبل شایعه می کوبند.

* چندی پیش خبری در مورد انتصاب شما به سمت استانداری در فضای عمومی استان پیچید در حالی که شما آن را تکذیب کردید اما هنوز این شایعه در جریان است.

** بنده الان نیازی به پست و مدیریت ندارم چون پیشنهادهایی برای ورود به ساختار قدرت و دولت داشتم لذا با توجه به بیعتی که با مردم کرده ام در همین فضای کنونی در کنار مردم خواهم ماند و به همین راه تا حصول نتیجه ادامه می دهم.

در مورد استانداری هم آقای خادمی دوست بنده است و از همان اوایل زمزمه استانداری ایشان ، بنده از وی حمایت کردم و تاکنون هم بنا را بر همکاری و احترام متقابل گذاشته ام و از این به بعد هم همینطور است.بنابراین قبلا این خبر را تکذیب کردم و الان هم به شدت تکذیب می کنم.

* فکر می کنید هدف شایعه سازان از این خبر دروغ چه بود؟

** بنده نمی دانم که چه بود. اما برآیند کار نشان می دهد که هدف اصلی، اختلاف انداختن بین اصلاح طلبان و دولت است. ما نقد خود را به مجموعه دولت بارها بیان کرده ایم و البته خواهیم کرد اما این به معنای انشقاق نیست و نخواهد بود و عرض کردم که بنده با آقای خادمی دوست هستم و مشکلی هم نداریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • هاشم آبروشن گفت:

  ای کاش یک نجات دهنده ی واقعی برای رهایی مردم مظلوم یاسوج از بدبختی ها و بی عدالتی ها و حق خوری ها ی بعضی از سیاست مداران کشوری پیدا میشود تا زندگی قشر ما ها رنگ انسانیت میگرفت …

 • فرشید گفت:

  درود بر دکتر بهرامی جوان و عملگرا.. پیروز خواهید شد انشالله

 • یاسوج گفت:

  جناب اقای دکتر بهرامی یک انسان توانمند هستند که انشاالله با رفتنشون به بهارستان شاهد شکوفایی در شهرستان های بویراحمد و دنا خواهیم بود

 • ط.آ گفت:

  زنده باد بهرامى کاندیداى محبوب اصلاح طلب

 • هاشم آبروشن گفت:

  درود آقای مهندس بهرامی .. ملت ایران در طی دورانی از لحاظ سیاسی ظلم بر آنات وارد شد بابت سیاست های اشتباه دوره ی آقای احمدی نژاد ‘ امیدوارم با اومدن آقای روحانی وضعیت زندگی مردم بهبود پیدا کند ‘ خیلی ممنون از زحمات فراوانی ک در حق مردم شریف استان کشیدیند …..

 • mohammad گفت:

  درسته دکتر بهرامی لیاقت استاندار شدن رو داره ولی مطمئنآ در جایگاه نماینده میتونه بیشترین خدمت و تلاش رو بکنه، خدا پشت و پناهش باشه

 • داریوش گفت:

  زنده باد اصلاحات
  زنده باد بهرامی

 • دنا گفت:

  دکتر بهرامی افق های دورتری را می نگرد. هدف شایعه سازان اختلاف انداختن بین اصلاح طلبان است.دقیقا همین هدف را دارند. بهرامی اگر نیازی به پست داشت قطعا می توانست به یکی از پیشنهادها جواب دهد. راه ما از مجلس میگذرد.

 • بویراحمد گفت:

  احسن بر دکتر بهرامی جوان
  انشاا… مردم هم ب شما وفادار خواهند بود

پربازديد