تاریخ درج خبر : 1394/06/16
کد خبر : ۵۱۶۹۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل دفتر فنی استانداری:

تاریخ انقضای پل های بشار تمام شده است؛ پیمانکار پروژه پل سوم بشار ضعیف است

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضعف پیمانکار و بی‌توجی کارفرما عامل رکود پل سوم بشار است.

سید حسین کاظمی در پاسخ به این سؤال که دلیل عدم رضایت استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده بویراحمد و دنا در مجلس و مدیرکل راه و شهرسازی این استان از روند ساخت پروژه پل سوم بشار به چه دلیل بوده است، اظهار کرد: این مسئولان حق دارند که نسبت به روند ساخت پروژه نگران باشند چرا که ضعف در عملکرد پیمانکار دیده می‌شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری بیان کرد: در این میان ناتوانی و ضعف پیمانکار را به وضوح می‌بینیم و اگر یادتان باشد در بازدید چند ماه پیش نیز به صراحت اعلام کرم این پیمانکار چنین پروژه‌ای را به سرانجام نمی‌رساند.

وی با بیان این که پروژه پل سوم بشار یکی از آسان‌ترین پروژه‌هایی است که پیمانکار برای تکمیل آن هیچ مشکلی ندارد، اظهار کرد: به غیر از بتن‌ریزی و مخلوط‌ریزی چه کار دیگری دارد که این پروژه را سخت تصور کنیم.

کاظمی تصریح کرد: این پیمانکار در همه جبهه‌های پروژه میدان کار دارد ولی کار خود را به خوبی انجام نمی‌دهد.

وی یکی دیگر از مشکلات پروژه پل سوم بشار را برآورد نادرست دانست و گفت: برآورد اعتبارات این پروژه مطالعه شده نبوده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری با خاطرنشان کردن این موضوع که نه پیمانکار عزمی برای اتمام پروژه دارد و نه راه و شهرسازی برای این کار فشاری بر پیمانکار وارد می‌کند، تصریح کرد: این مشکل در حالی است که تاریخ مصرف پل‌های اول و دوم بشار به اتمام رسیده و خطر این دو پل را تهدید می‌کند.

وی با بیان اهمیت این پل برای شهر یاسوج و کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با راه‌اندازی پل بسیاری از مشکلات ترافیکی رفع و فاصله عبور و مرور را بسیار کم می‌کند.

 در حالی مدیرکل دفتر فنی استانداری از این وضعیت ابراز نارضایتی می‌کند که استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در بازدید اخیر خود از روند فرسایشی ساخت پل سوم بشار اظهار نارضایتی کرد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راه و شهرسازی استان هم از این وضعیت ناراضی بودند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حامد گفت:

    واقعا جای تاسف داره شیراز پل میسازند شما هم پل میسازید واقعا که دلتون خوشه واقعا دیگر استانها باید از تجربه ما استفاده کنند احسنت تدارک الله به این همه شایستگی

پربازديد