تاریخ درج خبر : 1394/06/16
کد خبر : ۵۱۶۹۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه و بویراحمد؛ سومین استان با نرخ بیکاری بالا در کشور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بهار امسال استان کهگیلویه و بویراحمد در رده سوم در زمینه استان‌های دارای بیشترین نرخ بیکاری قرار گرفته است.

صابر مظاهری با اشاره به وضعیت بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: آمار بیکاری در این استان متأسفانه در سه ماه نخست امسال بالا بوده است.
وی بیان کرد: براساس آمارها در سه ماهه نخست امسال استان کهگیلویه و بویراحمد در رده سوم در زمینه استان‌های دارای بیشترین نرخ بیکاری قرار گرفته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نرخ بیکاری در این استان، گفت: نرخ بیکاری در استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان سال 93، 14/8 درصد بوده است.
مظاهری به تعداد بیکاران در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و افزود: تعداد بیکاران در این استان در حال حاضر 25 هزار نفر بوده است.
وی خاطرنشان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در طول سال به متقاضیان با معرفی به بانک تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت می‌کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برطرف شدن مشکل اشتغال در این استان نیازمند همت و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و فراهم کردن زمینه‌های سرمایه‌گذاری است.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یاسوج گفت:

    این از بی عرضگی شما مدیران ضعیف و کار نابلد استان می باشد.عامل بیکاری که خود مردم نمی باشند.شما عزیزان هستید که به جای ارائه راهکار و ایده جهت اشتغال زایی فقط دنبال نمایندهای محترم راه میفتین برا مراسمات فاتحه خوانی.

پربازديد