تاریخ درج خبر : 1394/06/16
کد خبر : ۵۱۶۹۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -
دیدار اعضای حزب ندا با خادمی

استاندار: حزب باید چهارچوب مشخص فکری داشته باشد/ امیدوارم نهال ندا به درختی تنومند تبدیل شود

اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در استانکهگیلویه و بویراحمد با استاندار  دیدار کردند.

IMG_6913

حزب باید چهارچوب مشخص فکری داشته باشد/ امیدوارم نهال ندا به درخت تنومند تبدیل شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: حزب باید چهارچوب مشخص فکری داشته باشد و رقابت‌های حزبی باید به منفعت ملت تمام شود.

سید موسی خادمی در جمع اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان شاخه کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: وجود حزب در کشور را بسیار ضروری دانست و افزود: دموکراسی و احزاب لازم و ملزوم هم هستند.

وی با اشاره به اینکه باید همه بکوشیم تا تفکر حزبی در کشور حاکم شود، عنوان کرد: تنها در این صورت است که افراد و دولت‌ها مسئولیت کارهای خود را بر عهده خواهند گرفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه حزب باید چارچوب مشخص فکری داشته باشد، بیان کرد: تنها در این صورت است که مرزبندی‌های سیاسی با هم مختلط نمی‌شوند و جابجایی‌های غیراصولی افراد در میان گروه‌های سیاسی احزاب رخ نخواهد داد.

خادمی خاطرنشان کرد: اگر کسی در حزبی قرار گرفت حرف‌های که بر زبان جاری می‌شود، باید حرف‌ها و رویکردهای آن حزب باشد.

IMG_6940

وی در ادامه با بیان اینکه حزب‌ها باید رفاه و توسعه مردم و کشور را در حوزه‌های مختلف مدنظر داشته باشند، اظهار داشت: چیزی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که در رقابت حزب‌ها باهم نه تنها ملت از آن متضرر نشوند بلکه باید صاحب سود و منفعت شوند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عده‌ای از جوانان دردمند و با احساس مسئولیت در اقدام به راه‌اندازی و فعال کردن حزب ندای ایرانیان در استان کهگیلویه و بویراحمد کرده‌اند، گفت: امیدواریم نهال این حزب در باغ احزاب به درختی تنومند تبدیل شود و در تاریخ کشور بدرخشد.

خادمی اظهار کرد: خوشبختانه جوانان سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد رشد یافته هستند و استعداد کار سیاسی در آنها وجود دارد.

وی با اشاره به عقب‌ماندگی‌های استان در زمینه توسعه، افزود: برای توسعه هر چه بیشتر استان و جبران عقب‌ماندگی نیازمند جذب سرمایه‌گذار در استان هستیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مسئولان استانی همت جدی برای ایجاد اشتغال و توسعه همه جانبه استان به کار بسته‌اند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: برای تحقق و سرعت بخشیدن به برنامه‌های دولت تدبیر و امید در استان کهگیلویه و بویراحمد مدیران همسوی دولت در دستگاه‌های اجرایی به کار گرفته شده است ولی این توقع که باید تمامی مدیران تغییر یابند و این تغییر در تمام سطوح دستگاه‌های اجرایی اعمال شود کاری غیرممکن است.

خادمی گفت: به دلیل عدم وجود کارخانجات و شرکت‌های بزرگ صنعتی در زمینه اشتغال در استان ما مشکلاتی وجود دارد که همین موضوع باعث شده که جوانان به سمت شغل‌های دولتی رو آورند.

 احزاب پایه های دموکراسی در کشور هستند

رئیس شعبه استانی حزب ندا در استان در دیدار با استاندار گفت: احزاب در هر کشور پایه های دموکراسی را تشکیل می دهند و فلسفه وجودی احزاب نیز نگاه با برنامه برای اداره امور کشور و توسعه و آبادنی است.

سید جمال الدین ارجمند افزود: کسب قدرت و اجرای برنامه‌ها از ویژگی های اصلی احزاب است که به مردمی‌ترین شکل ممکن آن یعنی انتخابات صورت می‌گیرد.

IMG_6894

وی ادامه داد: متاسفانه دگم اندیشان و متحجران بی برنامه با هزاران تهمت و برچسب ناروا به گروه های رقیب همین نوع کسب قدرت که مردمی ترین و قانونی ترین شیوه است را نیز گاهی برنمی‌تابند.

ارجمند به اعضای حزب ندا در کشور و استان اشاره کرد و بیان داشت: حزب ندا عصاره‌ای از نخبگان دانشگاهی، فکری، دینی، اجتماعی و اقتصادی بوده که علیرغم جوان بودن دارای پختگی و تجارب ارزشمندی هستند.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان کشور با بیان اینکه آمادگی ارائه برنامه ها و تجارب و خلاقیت های فکری جوانان را داریم اظهار داشت: با تکیه به اصول اصیل اصلاح طلبی و اعتقاد راسخ این مجموعه به این اهداف، معتقدیم که جز منش و راهبرد اصلاحات راهی برای پیشرفت و توسعه و آبادنی کشور وجود ندارد.

وی جوان بودن اعضای حزب ندا را از ویژگی های بارز این جریان سیاسی برشمرد و تصریح کرد: پایه نگاه توسعه ای و زیرساختی در هر کشوری نیروی انسانی جوان است که حزب ندا از آن بهره مند است و آماده همکاری خالصانه برای خاک عزیزمان است.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد