تاریخ درج خبر : 1394/06/17
کد خبر : ۵۱۷۰۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -
جاوید:

نبود سینما در یاسوج دغدغه‌ی همه شهروندان است

شهردار یاسوج در نشست خبری با خبرنگاران گفت: نبودسینمادریاسوج یکی از دغدغه های شهروندان است و این موضوع همیشه در رسانه های محلی و حتی ملی انعکاس داده می‌شود.

به گزارش سایت استان، محمدعلی جاوید با بیان اینکه سینمای قبلی در زمینی به مساحت هزار و دویست مترمربع احداث شده بوداظهارداشت: طی یک فراخوان عمومی از سرمایه گذاران برای احداث یک مجتمع فرهنگی،تجاری،تفریحی دراین زمین دعوت شد.

shahrdar

شهردار از احداث سینما یاسوج به عنوان  دغدعه همه شهروندان یاد کرد.

جاوید افزود: سهم شهرداری از احداث این مجتمع یک هزاردویست مترزمین به اعلاوه پروانه ساخت نه هزارمترمربع این مجتمع فرهنگی،تجاری، تفریحی بود

وی به مشکلات پیش روی ساخت این مجتمع اشاره و ابراز داشت: وقتی مزایده برگزارشدبرنده مزایده طبق مفاد قرارداد باید نه هزارمترمربع احداث کند، که یک طبقه آن اختصاص به سینما داشت، ولی برخلاف فراخوان قرارداد شش هزارمتر منعقدشده که سه هزارمترمربع ازتعهدات سرمایه گذارکم شده بود.

شهردار یاسوج مشکل دوم مجتمع را تامین نشدن پارکینگ مورد نیاز دانست و اظهار داشت: در قرارداد یک طبقه پارکینگ پیشنهادشده بود و دوهزارمترمربع کسری پارکینگ داشتیم و این کسری می توانست یک معضل ترافیکی دراین منطقه ایجادکند.

این مسئول یکی دیگر از مشکلات را سینما سه بعدی دانست و گفت: بجای سینمای عمومی سینمای سه بعدی پیش بینی شده بود.

جاوید بیان داشت: این سه اشکال اساسی که دراین قرارداد وجود داشت و مغایرت مفاد قرارداد با فراخوان عمومی باعث طرح دعوی در محاکم قضایی شد.

وی با بیان اینکه اشکالاتی که بر قرارداد برای احداث مجتمع وجود داشت برطرف شد و باپذیرفتن مفاد قرارداد توسط سرمایه گذار، شهرداری ازشکایت خود صرف نظرکرد.

شهردار یاسوج تصریح کرد: عملیات اجرایی ساخت مجتمع فرهنگی، تجاری، تفریحی، با مشارکت سرمایه گذار از هفته دولت شروع شد.

جاوید مدت زمان تکمیل این پروژه را سه سال دانست و افزود: امیددارم این پروژه به واسطه بخش خصوصی ظرف دوسال به بهره برداری برسد.

خبر و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد