تاریخ درج خبر : 1394/06/17
کد خبر : ۵۱۷۰۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: همکارانم حاضرند ایران را به ورطه جنگ بکشانند ولی برجام به فرجام نرسد

نماینده مردم شهرستان های باشت و گچساران در مجلس از عملکرد بعضی از نمایندگان مجلس در کمیسیون ویژه بررسی برجام اتنقاد کرد.

به گزارش سایت استان، غلامرضا تاجگردون در شبکه اجتماعی اینستاگرام و صفحه شخصی خود به انتقاد از دیگر عضوهای کمیسیون ویژه بررسی برجام پرداخت و گفت:

برجام سرنوشت یک ملت و شاید دنیا را تعیین میکند. به نظر من برخی از همکارانم حاضرند ایران را به ورطه جنگ هم برسانند ولی برجام به فرجام نرسد. اینکه مجلس باید نظر بده حق ملت است و از ان نمیگذریم ولی اگر بخواهیم بواسطه این حق، حقوق ملت را نادیده بگیریم خیانت به ملت است.

Capture

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • اسی خان گفت:

  سلام خدمت نماینده گان مجلس که نمیتوانند متن انگلیسی برجام را معنی کنند وباید فارسی آن را تهیه و دراختیار آنها قرار داد دیگه و چگونه انتظار داشته باشیم بتوانند در مورد آن اظهار نظر کنند

 • هم استانی گفت:

  آقای تاجگردون از خواب بیدار بشید، برجام تو رؤیا هم خیانت به ملته چه برسد به واقیعت!!!

 • ژوبین گفت:

  باسلام،بعضی ازنمایندگان اگه برجام به سرانجام برسه ،منافع شخصی وحزبیشون درخطرمیافته اینکه دلواپسند همش حرفه ،فقط درلوای این عناوین دارندمثل زالوخون مردم را مکیده ومی مکند،مردم بخاطرای خواسته هاحماسه خرداد۹۲راآفریدند،حالابه قول آقای روحانی یه عده ای قلیل وبیسواد که معلوم نیست ازکجا ساپورت مادی میشن دارندسنگ اندازی میکنندوگرنه مردم براشون کیلویی چند!

 • احمد گفت:

  احمدی نژاد فقط یک جمله درست و حسابی در مورد این مجلس گفت که واقعا درست گفت،ایشان گفت مجلس دیگر در راس امور نیست، چون بعضی از نمایندگان مجلس را بخوبی می شناخت و خودش آنان را انتخاب کرده بود و می دانست که چقدر ضعیف هستند.

پربازديد