تاریخ درج خبر : 1394/06/18
کد خبر : ۵۱۷۱۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

درخواست از استاندار جهت رفع مشکل جاده امامزاده میرسالار

دبیر همایش تکریم مقام امامزاده میرسالار(ع) با ارسال نامه‌ای از استاندار درخواست کرده برای تکمیل جاده دسترسی به امامزاده میرسالار دستور ویژه ای صادر کند.

به گزارش سایت استان، متن نامه آقای سید کاظم مطلوبی میرسالاری خطاب به دکتر خادمی در پی می‌آید:
محضرمقام عالی استاندارکهگلویه وبویراحمد
سلام علیکم
با ادای تحیات و تقدیر از توفیقات حاصله دولت جناب دکتر روحانی در قبال پرونده هسته ای وتحقق اهداف و آمال مردم ایران در دستیابی به انرژی هسته ای و شکست تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه ملت ایران و توفیق بهروزی حضرتعالی درانجام رسالت محوله در جهت انعکاس مطالبات و خواسته های برحق مردم دیشموک که بنا به دلایلی با گذر زمان های طولانی همراه گردیده و شهد شیرین خدمات ارائه شده به نگرانی های مفرط (تأخیرهای طولانی مدت) مبدل شده است.
جناب آقای استاندار ، در مقطع کنونی از زمان که دشمنان اسلام کمر به محو آثار اسلامی به ویژه شیعی- ولایی بسته‌اند و تخریب حرم شریف سامرا و حملات خمپاره‌ای به کاظمین و دیگر تلاش های تخریب‌گرانه آنان شاهد این مدعاست. حال از تنها حکومت اسلامی و شیعی جهان که کارگزاران فعلی آن خود را با شعار زیبای تدبیر و اعتدال منطبق نموده اند، ترویج، تسهیل و تسریع امور عمرانی بقاع متبرکه وامامزادگان را انتظار داریم.
اقای استاندار :مردم این دیار(فارتق بهمیی سردسیر) ومهاجرین ازاین سرزمین دل درگرو وطن دارند وبااهدای جان 121تن از بهترین فرزندانشان علم سرافرازی رادراین سرزمین لاله گون برافراشتند وسالانه برای تکریم مقام جد بزرگوارشان ویاداوری حماسه های خونین شهدای ایل وتبار وتجدید بیعت باارمانهای انقلاب ومقتدای عزیزشان از نقاط مختلف کشور در اخرین جمعه شهریورماه هرسال دراین حریم کبریایی جمع شده و همایش سالانه برگزار می نمایند انچه رنجشان می دهد چاله ها ودست اندازهای جاده که مشکلات عدیده ای برای زوار وگردشگران ایجاد می کند.
استاندار عزیز: مطالبات سالهای دور و دراز مردم این خطه از میهن عزیزمان با تأخیرهای معنی داری همراه بوده و تمایز قیاسی با موارد مشابه در مناطق دیگر ذهنیت های منفی را در بین افکار عمومی به وجود آورده است که در ادامه به بعضی از آن موارد اشاره می گردد، جاده ارتباطی امامزاده میرسالار(ع) که از اوایل انقلاب عملیات اجرایی آن شروع گردیده بنا به دلایلی تاکنون به اتمام نرسیده است، در چند سال گذشته پروسه جاده دوکیلومتری امامزاده بارها و بارها وعده احداث وتکمیل آن رسانه ای گردید، اما تاکنون بارها زیر سازی اماتکمیل نشده است.گویا طلسم شده است .
استاندار ومدیران محترم باعنایت به اینکه همایش امسال با حضور فرماندهی نیروی زمینی ارتش وسران کشوری برگزارمی شود زیبنده نیست واین نقطه ی ضعفی برای استان است.
واما
مردم این دیار به این باورند که بخش اعظمی از علت تأخیرهای طولانی مدت در تکمیل پروژه های احداثی در قیاس با موارد مشابه ناشی از نداشتن مجاری ارتباطی صحیح با مراکز تصمیم ساز در مرکز استان و کشور می دانند، طبعاً ارتباطات حرف اول و آخر را در تعاملات فی مابین می زند و ما نیز به سبب استضاعف، مضاعف در زمینه های مختلف، فرصت را مغتنم شمرده دست نیاز خویش را به کرم ولطف آن بزرگوار دراز می نمائیم به امید که لحظه ای درعین بزرگی نیز در کسوت نماینده دولت تدبیر وامید به مصائب ومشکلات به شرح ذیل از سر لطف نگریسته و با صدور اوامر مقتضی موجبات خشنودی مردمی را فراهم نمائید که همیشه قدردان نیت خیرخواهانه آن مقام عالی می باشند.
من الله توفیق
سید کاظم مطلوبی میرسالاری دبیر همایش تکریم مقام امامزاده میرسالار(ع)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد