تاریخ درج خبر : 1394/06/19
کد خبر : ۵۱۷۱۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بدهی مشترکین شهر یاسوج به آب و فاظلاب شهری

معاون امور مشترکین آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد علت قطع آب یکی از مجتمع های مسکن مهر یاسوج را عدم پرداخت آب‌بها عنوان کرد.

علی حسینی پیش از ظهر سه شنبه به خبرنگاران گفت: ساکنین این مجتمع از اردیبهشت ماه سال ۸۹ تاکنون بدهی آب بهای خود را پرداخت نکرده اند.

وی افزود: پیمانکار درسه مرحله اقدام به صدور اخطار کرد و امور مشترکین آبفای شهری را نیز در جریان امر قرار داده بود اما نتیجه ای نگرفت.

حسینی گفت: متاسفانه مشترکین در این سایت بدون توجه به اخطارهای پیمانکار هیچ‌گونه اقدامی برای پرداخت بدهی خود نکردند و در نهایت پیمانکار بر اساس قانون نسبت به قطع موقت آب مجتمع اقدام کرد.

معاون امور مشترکین آب و فاضلاب شهری استان تاکید کرد: مشترکین بدهکار پس از ۲۴ ساعت از دریافت اخطار باید نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

حسینی افزود: اگر چنانچه مشترکی بعداز دریافت اخطار نسبت به تسویه و پرداخت بدهی خود اقدام نکند شرکت آب و فاضلاب بر اساس موراد قانونی توسط پیمانکار  نسبت به اجرای قانون اقدام خواهد کرد.

وی عدم پرداخت آب بها را یکی از مشکلات این شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: هم اکنون آب و فاضلاب شهری یاسوج بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از مشترکین این شهرطلبکار است.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد