تاریخ درج خبر : 1394/06/19
کد خبر : ۵۱۷۱۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دبیر هیئت فوتبال استان منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد، سید کرامت‌الله موسویان پس از دوره‌ای غیبت دوباره دبیر هیئت فوتبال این استان شد.

سید کرامت‌الله موسویان پس از یک سال عدم حضور در هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با حکم پرویز موسوی دوباره دبیر هیئت فوتبال این استان شد.

موسویان در همین خصوص گفت: برای اعتلای فوتبال استان صلاح بر این دیدم تا در کنار پرویز موسوی رئیس هیئت باشم و این هیئت را برای رسیدن به اهداف خود یاری دهم.

دبیر جدید هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به همین منظور و برای ارتقای کیفیت‌ها دوباره به فوتبال برگشتم.

وی مهم‌ترین و اصلی‌ترین اولویت خود در هیئت فوتبال را نظم دانست و گفت: همه همکاران می‌دانند که برای نظم اهمیت زیادی قائل هستم و با بی‌نظمی در هر منصبی که بوده‌ام مقابله کرده‌ام.

دبیر جدید هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بی‌نظمی در هر کاری را برنخواهم تافت و امید دارم که با همکاری دوستانی از جمله پرویز موسوی رئیس هیئت و خداداد افشاریان نایب رئیس هیئت استان، کارها را بیش از پیش روی روال نظم قرار دهیم.

این مسئول یکی از مهم‌ترین وظایف هیئت فوتبال استان را در برهه کنونی برگزاری مسابقات لیگ در سطوح مختلف به بهترین وجه و مطابق با اصول کیفی ذکر کرد و گفت: هیئت‌های شهرستانی هم باید کارهای خود را طبق برنامه و بدون حاشیه انجام دهند تا بتوانیم برای قدم گذاشتن در وادی فوتبال حرفه‌ای موفق باشیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد