تاریخ درج خبر : 1394/06/20
کد خبر : ۵۱۷۲۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

اتصال منطقه لوداب به محور پاتاوه ـ دهدشت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتصال بخش لوداب به محور پاتاوه به دهدشت از مهم‌ترین مطالبات مردم این منطقه است و موجب برون‌رفت این منطقه از بن‌بست خواهد شد.

سید موسی خادمی که صبح امروز به همراه مسئولان ارشد استانی و مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان در قالب کاروان همدلی و همزبانی به منطقه لوداب بویراحمد سفر کرده است، در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت‌های این منطقه از استان، اظهار کرد: بخش لوداب از مهم‌ترین مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد است و توسعه این منطقه می‌تواند در توسعه استان نقش بسزایی داشته باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در سفر کاروان همدلی و همزبانی به مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد مشکلات و کمبودهای این مناطق مورد بررسی قرار می‌گیرند، افزود: اتصال جاده لوداب به محور پاتاوه به دهدشت از مهم‌ترین خواسته‌های مردم در این منطقه است که با این کار بخش لوداب به لحاظ توسعه تکان خوبی خواهد خورد و تمام منطقه از محرومیت خارج می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه منطقه لوداب به محور پاتاوه به دهدشت متصل می‌شود، گفت: با اتصال این منطقه به این محور مهم دسترسی مردم به مرکز استان راحت‌تر می‌شود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پیشرفت فیزیکی قطعه دوم محور پاتاوه به دهدشت خوب است و پیمانکار با تمام جدیت و تلاش در حال کار در این مسیر است، ضمن اینکه حقوق و مزایای کارکنان این محور پرداخت شده است.

خادمی بیان کرد: کل اعتبار مورد نیاز برای قطعه دوم محور پاتاوه به دهدشت 52 میلیارد تومان است که این مبلغ هر چند در 6 ماه اول سال جاری تخصیص داده نشده اما در 6 ماه دوم سال مبلغ مورد نظر تخصیص داده می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کل اعتبار و هزینه مورد نظر برای تکمیل محور پاتاوه به دهدشت 300 میلیارد تومان است که مسیر لوداب ـ پاتاوه ـ دهدشت در قطعه دوم تا پایان سال مالی به نتیجه می‌رسد.

وی ایجاد مجتمع آبرسانی لوداب را از دیگر اقدامات مهم در این منطقه دانست و گفت: ایجاد مجتمع آبرسانی این منطقه کار بزرگی است که مشکلات آب کشاورزی مردم این منطقه با ایجاد این مجتمع رفع خواهد شد.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به دیگر مشکلات و مطالبات مردم هم اشاره کرد و یادآور شد: مردم مشکلات خود را با مدیران دستگاه‌های مختلف استان در میان می‌گذارند تا در صورت فراهم بودن شرایط و امکانات لازم نسبت به رفع آنها اقدام شود.

خادمی در پایان بر اتصال لوداب به محور پاتاوه به دهدشت تاکید کرد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد