تاریخ درج خبر : 1394/06/21
کد خبر : ۵۱۷۲۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -
مرادعلی پیوند یکی از کاندیدای احتمالی اصولگرایان

تاکنون بویراحمد و دنا در هیچ دوره‌‍‌ای همچون این دوره تحقیر نشده است

بیش از ۲۰۰ نفر از اصولگرایان شهرستان‌های بویراحمد و دنا امروز عصر در حسینیه امام علی(ع) شهرک امام حسین(ع) یاسوج دور هم جمع شدند تا کاندیدای نهایی این جریان برای حضور در انتخابات مجلس دهم را معارفه کنند.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، اصولگرایان شهرستان‌های بویراحمد و دنا حکمیتی را با حضور برخی از برخی از نیروهای این جریان از جمله حجت‌الاسلام صفدر پناهی، حجت‌الاسلام سید جواد خاضع، علی‌محمد دانشی، حجت‌الاسلام مصطفی‌ شجاعیان و افراد دیگری برای انتخابات گزینه نهایی این جریان تشکیل دادند.
حکمیت این جریان سیاسی در بویراحمد و دنا بعد از طی پروسه‌ای طولانی بالاخره مقرر شد امروز کاندیدای خود را معرفی کنند و حسینیه امام(ع) را به عنوان محل این معارفه تعیین کردند.
تا لحظه برگزاری این نشست به دلیل تعهد اخلاقی حکمیت، هیچ فردی از گزینه نهایی این جریان اطلاع نداشت و کاندیدای احتمالی اصولگرایان از جمله شیرعلی خرامین، کرامت فدایی، خلقی پور، پیوند، مسعودی اصل، جانی پور و پیشوا نیز با وحدت کامل آمادگی خود را برای حمایت قاطع از خروجی این جریان اعلام کرده‌اند.
ناگفته نماند در گذشته حکمیت این جریان خلیفه خلقی پور را طی پروسه‌ای که بنا به گفته خود آقای خلقی پور به امتحان کنکور شبیه بود، انتخاب کردند که وی نیز از ورود در عرصه انتخابات انصراف داد.
اما در نشست امروز حجت‌الاسلام صفدر پناهی با تشریح روند اجرایی انتخاب کاندیدای اصولگرایان، گفت: مجموعه اصولگرایی و کاندیدای احتمالی این جریان مهمترین دغدغه‌شان موفقیت جریان ارزشی است.
وی عنوان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده حکمیت به این نتیجه رسید که جناب آقای هدایتخواه را به عنوان کاندیدای جریان معرفی کنند.
پیوند به عنوان یکی از کاندیدای احتمالی اصولگرایان نیز در این نشست گفت: تمامی اصولگرایان از این انتخاب خوشحال هستند و با تمام توان وارد میدان می‌شوند.
وی عنوان کرد: تاکنون شهرستان‌های بویراحمد و دنا در هیچ دوره‌‍‌ای همچون این دوره گذشته که دیگر رو به اتمام است، تحقیر نشده است و به طور حتم و با شناختی که از فضای موجود دارم حتی پیرزن زیلایی نیز از ورود هدایتخواه به این انتخابات خوشحال می شود.
سخنان هدایت‌‌خواه در نشست اصولگرایان/هدایت‌خواه: از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنم
ستارهدایتخواه نیز در این نشست با تشریح وضعیت موجود داخلی و بیرونی کشور، گفت: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری انجام فعالیت‌های فرهنگی را برای خود یک وظیفه می دانم.
وی تصریح کرد: در هیچ یک از انتخابات گذشته هیچ گونه تمایل شخصی برای حضور در انتخابات نداشتیم و هر دوره اسرار دوستان سبب پاسخ شد.
نماینده سابق بویراحمد و دنا گفت: برای کاندیداتوری انتخابات مجلس هفتم دوستان عزیزم جناب آقای حاج حسینی، حاج دهراب پور و مرحوم حاج مفتح که خدا رحمتشان کند و همچنین حاج پایدار که در انتخابات ماقبل به نوعی رقیب همدیگر بودند به این نتیجه رسیدند که بنده کاندیدا باشم و اینچنین شد.
هدایتخواه خاطرنشان کرد: در سایر انتخابات گذشته نیز یکسال از قبل به دوستان عرض کردم که تدبیری بیندیشید زیرا دیگر تمایلی برای حضور ندارم.
هدایت‌خواه: شغلی نمایندگی را دوست نداشتم
هدایتخواه افزود: باید این را بگوییم شاید تنها فردی که شغلش(نمایندگی مجلس) را دوست نداشت و با تمام توان سعی می کرد فعالیتش را به خوبی انجام دهد من بودم و در دوران ۸ ساله خادمی مردم هدفی جز انجام وظیفه و کمک به توسعه استان و بویژه حوزه انتخابیه ام نداشتم.
وی اظهار داشت: جریان اصولگرایی بویراحمد و دنا افراد تاثیرگذار و قوی زیادی که توانایی آنان از بسیاری از نمایندگان مجلس بیشتر است، دارد.
هدایتخواه خواستار توجه به همه نیروهای اصولگرا شد و گفت: از هیچ تلاشی برای موفقیت این جریان فروگذاری نمی‌کنم.
در پایان حجت‌الاسلام صفدر پناهی، هدایتخواه را مجدد به عنوان کاندیدای نهایی این جریان معرفی کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • موسوی گفت:

  به این جمله دقت کنید: هدایتخواه:« تنها فردی که شغلش(نمایندگی مجلس) را دوست نداشت و با تمام توان سعی می کرد فعالیتش را به خوبی انجام دهد من بودم» تنها فردی…

  • هم ولایتی پیوند گفت:

   اقای پیوند .اتفاقامردم زیالایی خیلی اگاه تراز طایفه خودت هستن .اگ میخوای نظربدی پیرزن طایفه خودتومثال بزن .

 • امید گفت:

  بوی گل وسوسن سنبل می اید .بیا که بی صبرانه منتظر قدوم مبارکت هستیم

 • آخی وه بختم گفت:

  دوباره زدی به پرو پای پیوند. بابا این بنده خدا خواست خودشو معرفی کنه که کاندیدا هست

 • ناشناس گفت:

  http://kvb.ir/?p=57565
  تقاضای ستار هدایت خواه در جلسه اصولگرایان از مردم اجازه بدهید در عرصه جنگ نرم بمانم.

 • همسایه گفت:

  جناب زرنگ پیوند دورقبلی اولین کسی که هدایتخواه رارها کرد خودت بودی که توجلسات میگفتی هدایتخواه خراب کرده دیگه امیدی نداره بایدبره حالا چیشده دایه عزیزترازمادر شدی نکنه دوباره بوی پست به دماغت خورده? بروبرادرمن فکرنون باش که خربزه آبه!مردم براشناخت آغی پیوند برن کارخانه سیمان مارگون ببینند چندبرادرش نیرو رسمی اونجا هستن

 • گل اقا گفت:

  به نظر من اگه میگفت نمیام بهتر بود مردم دوبارگول نمیخورند اون ازمعاون سیاسیت به نام …………. اون ازمدیرگزینش بنام …………. اون ازریس دانشگاه یاسوج اون از فرماندرات چی فکرکردی جونم من یه اصول گرام مگه ما هرچه شما توجلساتتون گفتی عمل میکنیم نه جونم ما براساس شاخصه رای میدهیم

 • ناشناس گفت:

  شرط پیروزی وحمایت مردم از هدایخواه : اعلام نمودن اینکه برخاسته از بویراحمد سفلی است و استقلال فردی وسیاسی ایشان میباشد وفاصله گرفتن از افردای مثل مسعودی حسینی وافردای مثل رئیس قبل دانشگاه یاسوج است

 • بهلول گفت:

  به گفته ی پینوکیو ، مدتهای مدیدی است که کوه دنا به پای آقای هدایتخواه خون گریه میکند که بیا و نماینده بشو البته استخاره نکن چون نتیجه استخاره تاثیری در تصمیم هدایتخواه ندارد .

 • احمد گفت:

  هیچ کس منتظر حضور هدایتخواه نیست،تندروی و افراط از طرف مردم طرد خواهد شد،اعتدالیون از هر جناحی باشند قابل اعتماد تر هستند.

پربازديد