تاریخ درج خبر : 1394/06/21
کد خبر : ۵۱۷۲۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -
سیدرحمان وفانژاد

آقای پیوند! برای بویراحمد اشک تمساح نریزید

سایت استان: سیدرحمان وفانژاد*
بعد از اظهارات مرادعلی پیوند فرماندار اسبق دنا در خصوص تحقیر بویراحمد یکی از اعضای حزب ندا به این اظهارات پاسخ داد.

متن پاسخ رحمان وفانژاد به اظهارات پیوند در پی می آید:

انتخابات مجلس هفتم و رد صلاحیت‌های شورای نگهبان تلنگری برای مدعیان جریان راست سابق (اصولگرایان امروزی) زده شد. در دوره‌های هشتم و حتی نهم اکثریت مجلس بواسطه رد صلاحیت‌ها یکصدا شده اند و رئیس جمهوری محمود احمدی نژاد در آن برهه با درآمدهای هنگفت نفتی برای استان کهگیلویه و بویراحمد چه ارمغانی داشت که امروز حضرتعالی به نیابت از پیرزن زیلایی سخن از خوشحالیش من باب حضور آقای ستار هدایتخواه دارید؟
۱- آقای هدایتخواه تا قبل از ورود به مجلس دارای شخصیتی فرهنگی بود و همیشه خود را شاگرد مرحوم مطهری می دانست. شماها و الطاف بیکران شورای نگهبان مسبب شدید ایشان به مجلسی برود که فضای ناشناخته اش برای هدایتخواه باعث شود همیشه با فرزند شجاع مطهری که عصاره آن عالم فرهنگی بوده در کلنجار رفتن باشد. از سویی موازی کاری های سیاسی جریان راست در عزل و نصبهای مدیران استانی و شهرستانی همگی بر صورت فرهنگی ایشان نقش بست و آنقدر برای قدرت سیاسی و اقتصادی خویش از ایشان استفاده نمودید که امروزه عامه مردم، هدایتخواه را رهبر جبهه پایداری در استان می بینند و از شخصیت فرهنگیشان خبری به گوش نمی رسد.
۲- مگر حضرتعالی و تمامی همفکرانتان در هشت سال دولت سونامی سرمایه مسئولیت نداشتید. آیا مخالفی و مانعی سد راه داشتید که نتوانستید یک متر شاخص آزاد راه برای استان بیاورید و یا حق مردم این استان را از انقلاب اسلامی در باب صنعت جهت احداث کارخانه های دولتی و اشتغال این همه نیروی بیکار بگیرید. براستی بجز سیاسی کاری و حذف جریان رقیب در هشت سال طلایی که هیچ زمان تکرار نخواهد شد چه عملکردی برای رضایت و رفع مشکلات جوانان و عامه مردم داشته اید.
۳- اینکه امروز به نیابت از پیرزن زیلایی سخن گفته اید مرا خوشحال نموده که هنوز هم برای کسب آراء مجبور شده اید به نسلی رجوع نمائید که امرار معاش روزانه شان از همه چیز برایشان واجب تر است. چرا از زبان جوانان بویراحمد صحبت نمی کنید که موافق حضور اندیشه های پایدارچی ها هستند یا نه! البته حق میدهم که نتوانید از زبان جوانان صحبت نمائید چون همگی بیکارند و چشم امید به حضور اعتدالیون همسو با دولت در مجلس هستند.
۴- علی رغم اینکه شخصاً در انتخابات قبلی به زارعی رای نداده ام ولی تحقیر ما در این دوره صورت نگرفت. ما در دوره استانداری سید مسعود حسینی با تمام مدیران و نهادهای نظارتی و حاکمیتی همسو تحقیر شدیم که نتوانست برای توسعه راههای زمینی، هوایی و ریلی کاری انجام دهد. نتوانست در معرفی نعمتهای خدادادی استان جهت جذب سرمایه گذار گامی بردارد. نتوانست فرزندان استان را در وزارتخانه ها کادرسازی نماید. البته صرفاً در حذف کلمه محرومیت از استان همت گمارد و منابع استان را دو دستی در پایان سال مالی تقدیم دولتش نمود.
۵- اگر منظورتان از تحقیر بویراحمد بواسطه عملکرد مثبت آقای تاجگردون می باشد باز هم خوشحالم که شماها بواسطه مسائل قومیتی میخواهید برای مردم روضه خوانی نمائید. ولی دوست گرامی نباید ناراحت شوید که در شهری دگر و آنهم از شهرهای استانمان آجری روی آجری بند آمده و یا پیرمرد روستا برای جرعه آب دگر نیاز به سواری با الاغ تا سرچشمه و استفاده از آب غیر بهداشتی ندارد. آقای تاجگردون در قامت نماینده مردم، انسانی پرتلاش بوده و بعنوان سرمایه استان محسوب می شوند.
۶- جدیداً بازی یا سید باقر موسوی یا ستار هدایتخواه بواسطه مقابله با تاجگردون در اردوگاه شماها بلند شده که احساس کرده اید بواسطه عنایات شورای نگهبان و رد صلاحیت سید باقر موسوی بتوانید پایگاه حداقلی صدهزار نفری آراء موسوی را به اردوگاه خود منتقل نمائید. بهتر است بدانید هر فردی اعم از موسوی یا تاجگردون از سوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مطرح گردد، بدون شک استراتژی انتخابات امسال اصلاح طلبان را با درایت کامل رعایت خواهد بود.
و در آخر: شماها که در تمامی عرصه های سیاسی نقش بسزایی داشته اید به احترام مردم و مشکلات عدیده استان، برایمان اشک تمساح نریزید و بگذارید اشک چشمان خودمان بر گونه هایمان نقش بندد.
موقعی ما قادر به درک حقیقت می شویم که بهترین فرصتها را از دست داده ایم.
*عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان شاخه کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  اقای مرادعلی پیوند بدون شرکت در ازمون دکتری در مقطع دگتری پذیرفته شدند چرا که وزارت علوم ایشان را بورسیه کرد و شصت میلیون بابت پذیرش ایشان به دانشگاه صنعتی شیراز پرداخت. با وجودی که مدرک فوق لیسانس ایشان در مقطع ریاضی محض از دانشگاه ازاد بود در گرایش ریاضی کاربردی پذیرفته شدند. در نیمسال اولی که مشغول تحصیل بودند همزمان سمت فرمانداری را داشتند و تنها در روز چهارشنبه در دانشگاه به مدد راننده و ماشین دولتی حاضر می شدند

 • ناشناس گفت:

  اقای مرادعلی پیوند بدون شرکت در ازمون دکتری در مقطع دگتری پذیرفته شدند چرا که وزارت علوم ایشان را بورسیه کرد و شصت میلیون بابت پذیرش ایشان به دانشگاه صنعتی شیراز پرداخت. با وجودی که مدرک فوق لیسانس ایشان در مقطع ریاضی محض از دانشگاه ازاد بود در گرایش ریاضی کاربردی پذیرفته شدند.

 • ناشناس گفت:

  نماینده توسری خور که باشد در دولت موافق یا مخالف فرقی نمی کند.نماینده بویراحمد اگر قوی نباشد در مقابل نماینده پرفریب گچساران کم می آورد.اگرنماینده قوی باشد هر دولتی برایش احترام قائل است.

 • ناشناس گفت:

  من کاملآ حرفهای ایشان راتاییدمیکنم.آقای پیوندهمون کسی است که به خاطرمسائل سیاسی وطرفداری ازآقای هدایتخواه فرماندار دنا شد،درحالیکه وقتی میومدتلویزیون نمیتوانست یک کلمه حرف بزند.

 • غلو گفت:

  سلام به به عجب ایسوبیشوخی توچپی یا راسی بنظرم هیچکدام نه به بو

 • شهروندیاسوجی گفت:

  احسنت. درودبرشما

پربازديد