تاریخ درج خبر : 1394/06/21
کد خبر : ۵۱۷۲۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -
عارف یزدانی

آقای پیوند! شما دیگر دم از حیثیت از دست رفته نزنید

سایت استان: عارف یزدانی
مرادعلی پیوند از اصولگرایان بویراحمد در نشست اصولگرایان گفت بویراحمد در دوره گذشته تحقیر شده است.  یکی از مخاطبان این سایت به سخنان او واکنش نشان داده است.

متن پاسخ عارف یزدانی به مرادعلی پیوند در پی می آید:
دوست خوب و عزیزم جناب پیوند در راستای معرفی کاندیدای جریان افراطی پایداری جهت انتخابات آینده مجلس در حوزه بویراحمد مطالبی را ایراد فرمودند که نکاتی را خدمت ایشان عارض میشوم.
جریان متبوع شما در طول دوره های متوالی انتخابات مجلس تا قبل از مجلس هفتم هر باره متحمل شکست سنگین و بی چون و چرا از رقیب همیشگی خود بود و به دلیل نداشتن پایگاه مردمی هیچگاه رنگ پارلمان را به خود ندید.
سابقه جناب هدایتخواه یک سخنران خوب و قوی در مسجد امام حسین(ع) و هیئات مذهبی را نشان می‌دهد که به یکباره احساس تکلیف می‌کند و با حمایت جریان راست وارد صحنه میشود.
دست قضا با او همراه می‌شود و به یکباره نظارت مانع حضور سید باقر موسوی در صحنه می‌شود و با رد صلاحیت جریان شما خود را بدون رقیب می‌یابد و در رقابتی که حاصلش در هر صورت برد-برد خواهد بود مردم به هدایتخواه رای می‌دهند و او وکیل ملت در خانه ملت می‌شود.
با توجه به ناهمسو بودن دولت با یار شما، ایشان در ۲ سال اول هیچ توفیقی در گماشتن نیروهای خود نمی یابد.
خرداد ۸۴ به یکباره از ستاد علی لاریجانی سر از ستاد احمدی نژاد در می آورد و با سخنرانی های خود، نورچشمی محمود احمدی‌نژاد میشود.
با روی کار آمدن دولت نهم ایشان یکی از با نفوذترین افراد در بین دولتمردان میشود تا جایی که وقت سخنرانی رییس دولت نیز نصیبش میشود اما دریغ که بی تجربه بودن ایشان در امر سیاسی باعث شد که ایشان این فرصت را برای مردم حوزه انتخابیه اش قدر نداند و با انتخاب مسعود حسینی به مسند استانداری به عنوان اولین استاندار بومی باعث زیر سوال رفتن استان شود.
سوال من از شما این است که چگونه دم از حیثیت از دست رفته میزنید؟
در طول ۸ سال نمایندگی ایشان در مجلس چه فعالیت مثبتی در حوزه عمرانی انجام دادند؟
مگر غیر از این بود که ایشان وظیفه اتمام پروژه های نیمه تمام دولت گذشته را داشت؟
تا چه اندازه در این امر موفق بود؟
در دوره ایشان چه طرح جدیدی به پروژه ها اضافه شد و نتیجه داد؟
در حوزه فرهنگی چه اقدام چشم گیری صورت گرفت که از چشم مردم پنهان ماند؟
مگر نه این بود که در دوره ایشان تنها سینمای شهر تبدیل به پارکینگ شد؟!
مگر نه اینکه بخشی از بودجه فرهنگی صرف هیئت مذهبی تحت مدیریت ایشان شد و پایگاه بزرگی برای برگزاری جلسات جبهه پایداری ایجاد کرد؟
جناب آقای پیوند
در زمان مدیریت شخص شما بر سازمان ملی جوانان چقدر بودجه به این سازمان تزریق شد؟
این بودجه ها چقدر در راستای جوانان خرج شد؟
چند NGO فعال شد و چند تای آنان از این بودجه ها بهره مند شدند؟
شما دم از حیثیت از دست رفته نزنید.!
ما که یادمان نرفته جناب حسینی چگونه استان کهگیلویه و بویراحمد را از لیست مناطق محروم خارج کردند و با بی تدبیری تمام بودجه استان را بازگشت دادند و مردم را از حق طبیعی خود که باید خرج عمران و آبادانی استان میشد را دو دستی بازگرداند تا مردم در حسرت راه و جاده و….. بمانند.
مگر پسر همین نماینده شما نبود که برای پیروزی احمدی نژاد سه شبانه روز، روزه گرفتند؟
نتیجه‎اش چه شد؟
شما که دم از حیثیت میزنید چرا آقای هدایتخواه در مقابل دزدی ها و اختلاس های کلانی که در دولت دوست گرامی شان صورت گرفت یک کلمه اعتراض نکردند و یک خط مطلب ننوشتند؟
شما نگران وارفتگی منافع مردم هستید یا نگران وارفتگی بساط خودتان؟!
ایشان شاگرد خلف آیت اللهی هستند که در قم نشسته اند و یک روز سابقه انقلابی گری ندارند و طلبکارانه از رییس جمهور سوال میپرسند مدرک تحصیلی تان را از قم گرفتید یا لندن؟
ایشان چه احترامی برای رای مردم قایل هستند که شاگردشان در بویراحمد قایل باشند؟
پیرزن زیلایی چه میداند هدایتخواه چه بلایی سر این شهرستان آورده است که از حضورش خوشحال باشد یا ناراحت؟
این را جوانان و قشر تحصیل کرده میداند نه آن پیرزن که چشم به ۴۵ هزار تومان یارانه دوخته است.
شما خوشحالی و ناراحتی جوانان را بسنجید و نسبت به آن واکنش نشان دهید.
شما مگر دم از ولایت نمی‌زنید؟
مگر رهبری انقلاب امسال را به نام دولت وملت همدلی و همزبانی نامگذاری نکردند؟
آقای هدایتخواه چند بار از اقدامات دولت حمایت کردند؟
چند بار نسبت به خیانتهای دولت گذشته موضع گرفتند؟
شما دم از حیثیت نزنید!!!
شما که در دوره مدیریت‌تان استان کهگیلویه و بویراحمد تبدیل به اتوبان استانداری شده بود و هر چند ماه یکبار صندلی استانداری شاهد چهره ای جدید بود و هیچکدام فرصت اتمام پروژه های نفر قبلی را پیدا نکردند.
شما که در زمان مدیریت تان تپه استانداری را بدون هیچ برنامه ای با هزینه ی میلیاردی برداشتید و بعد از کلی هزینه، با هزینه ی میلیاردی دیگر مجبور به بازگرداندن خاک به همانجا شدید.
آقای هدایتخواه مدعی شده اند که هر بار با اصرار فراوان و یا با استخاره وارد صحنه میشده اند و خود راضی نبودند.
بقول دیالوگ معروف سریال پایتخت، مگه میشه
!! مگه داریم!!
جناب پیوند مستحضر هستید که بنده از ابتدا از نزدیک شاهد نحوه به میدان آمدن ایشان بوده ام.
این همه جو سازی به چه خاطر است؟
دوست عزیز، آقای هدایتخواه در. دوره ای میدان دار شدند که صحنه از رقیب سیاسی خالی بود و جریان اصلاحات در دور گذشته نشان داد که با یک حمایت اندک میتواند رقیب را به راحتی از صحنه خارج کند.
این دوره نیز با آمدن سید باقر موسوی و حضور ایشان تا آخر شاهد شکست سنگین شما خواهیم بود.
با اینکه من دور گذشته به نماینده فعلی رای ندادم اما حضور ایشان در کنار دیگر نماینده مجلس جناب دکتر تاجگردون، حیثیت از دست رفته در دوران شما را بازگرداندند و در حال خدمتگذاری به مردم هستند و تا پایان دوره شان خواهند بود.
شما که دور گذشته نتوانستید از امتحان انتخاب موفق بیرون بیابید دیگر دم از خوشحالی این و آن بخاطر حضورتان نزنید
چرا که مردم مردی را میخواهند که توانایی دفاع از حق شان را داشته باشد نه کسی که به دنبال منافع باندی و سیاسی جریان خود باشد.
اگر این بار فرصت رقابت پیش آمد باز نشان خواهیم داد که تفکرات پوسیده پایداری دیگر جایی در بین مردم نخواهد داشت.
جناب پیوند
شما دیگر دم از حیثیت از دست رفته نزنید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  چه موفقیتی بالاتر از ان که اقای پیوند در این دوره هشت ساله موفق به اخذ بورسیه وزارت علوم شدند تا بدون شرکت در هیچ گونه ازمون کتبی به عنوان دانشجوی دکتری در دانشگاه دولتی پذیرفته شوند و به مدت یک ترم همزمان با عهده داری سمت فرمانداری مشغول به تحصیل نیز باشند.

 • مراد گفت:

  درود آقای یزدانی

 • ناشناس گفت:

  آقای عصبی
  به شما چه وعده ای داده شده که اینگونه درباره فردی که بویراحمد نه تنها از لحاظ سیاسی وآبروی ملی بلکه صدمرتبه مهمتر مذهب خود را به ایشان مدیون است صحبت میکنید؟؟؟؟؟؟؟
  اگر هنوز رنگی از مذهب و تدین و اخلاق در این شهر میبینید صد البته که بسیاری از آنرا مدیون استاد ادب و اخلاق جناب هدایتخواه هستیم.
  عاقبت بخیری مهمترین هدف است راه خود را گم نکنید.

 • موسی عادلیان گفت:

  بهترین گزینه برای نمایندگی فردی متدین وتحصیلکرده ودلسوز می باشد شخصیتی که لااقل بتواندازحق مردم بویراحمددرمجلس دفاع کندونه تنهابه فکرمنافع خودواقوام فامیلیش باشد بهترین گزینه دکترهدایتخواه ودکترمرادعلی پیوند می باشد

  • ناشناس گفت:

   دکتر!! ایشان در تاریخ انتشار این خبر کماکان دانشجو بوده اند! پذیرش ایشان در مقطع دکتری نیز از عجایب دوران است. چرا که در هیچ ازمون کتبی شرکت نکردند و وزارت علوم ایشان را بورسیه کرد و شصت میلیون تومان هزینه تحصیل را به دانشگاه صنعتی پرداخت تا به عنوان دانشجوی دکتری پذیرفته شوند!

 • عارف گفت:

  شما از فعالین دو آتیشه ستاد هدایتخواه بودید و سالی رو هم در سازمان ملی جوانان اون موقع در خدمت اقای پیوند تشریف داشتید
  توهم برتون داشته؟

 • غلو گفت:

  سلام ملاعارف خیلی عصبانی چون حضرتعالی راخوب نمی شناسم اماهدایت خوب می شناسم ازاین دوست پیرخودیک نصیحت گوش کن این خط ان خط هردویکی بودنداماموقع تقسیم این شدکه می بینی اگرمی توانی اصل انقلاب اسلامی حول ولایت رابگیربقیه درست می شود دنیامی گذرد اخرت خودرابه خاطردنیای دگران خراب نکن

 • ناشناس گفت:

  برادر عزیز اول خودتان را کامل بشناسید ودر رابطه با دیگران و عمل کرد انها اظهار نظر نمایید مردم نمیدانند که شما کی هستید و چقدر وزن سیاسی و اجتماعی و… دارید

 • محمد گفت:

  با سلام خدمت برادر عزیزی که دورانی دم از حزب الهی میزد عرض کنم اول به خودت بگو که نتوانستی اون ماهیت خود را حفظ کنی و در واقع دو رو بودید و با بادهای مختلف لرزیدی و به سراغ این و آن رفتی. برادر عزیز شما هنوز بچه اید و نمی دانید سیایت چی هست که الان اینجا واسه بزرگانی چون دکتر هدایتخواه راه نشان دهید. شما روزی در کنار این دکتر بزرگ شدید و واقعا قدر نشناس هستید.به خوبی نتوانستید در امتحان پیروز شوید.برادر عزیزم روزهایی را به یاد دارم که اصلا به حضرتعالی اهمیت ندادند و بچه بودید و الان که این حرفها رو میزنید خوشحالم که حداقل یاد گرفتید حرف بزنید.این فکرها و این حرفها را از ذهن خارج کن .

 • شاهد گفت:

  برادر شما که که خود از فعالین ستاد هدایتخواه بودی حالا چه شده که نگرشتون عوض سده

 • زیلایی گفت:

  اقای محترم بی شک درک سیاسی مردم لوداب وزیلایی و مارگون از جنابعالی وسایر همفکرانت اگر که بیشتر نباشد کمتر نیست

 • سیروس گفت:

  برادر عصبانی حرف زدن.. حرف برخلاف منطق و اندیشه می آورد. حکم صادر کردن همگانی می آورد. بعضا شما در متن تان گرفتار این می شوید.

پربازديد