تاریخ درج خبر : 1394/06/21
کد خبر : ۵۱۷۲۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون قضایی دادگستری استان فارس:

هوشنگ نادری را باید شهید اعلام کنند

معاون قضایی دادگستری استان فارس در مراسم چهلمین روز درگذشت شهادت گونه زنده یاد هوشنگ نادری مسئول یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد گفت: توقع ما از استاندار کهگیلویه وبویراحمد، مسئولین استانی و مسئولین سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور این است که زنده یاد هوشنگ نادری را شهید اعلام کنند.
حجت السلام و المسلمین سید صدرالله رجایی نسب در مراسم چهلمین روز درگذشت نادری افزود: زنده یاد هوشنگ نادری در حین انجام وظیفه و در راه حفاظت از انفال جان خود را از دست داد و این شهادت است. او کسی بود که تا آخرین لحظه از منابع ملی حفاظت کرد و همه هم و غم کارکنان منابع طبیعی و خانواده ایشان این است که وی را در زمره شهدا قلمداد کنند .
وی با اشاره به ویژگی های زنده یاد نادری گفت: ایشان فردی توانمند، شجاع و دلسوز بودند و اجر شهید بی تردید برای امثال نادری که برای منافع عمومی تلاش می کنند و جان خود را در این راه از دست می دهند وجود دارد.
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره هوشنگ نادری که عصر روز جمعه 9 مردادماه در حین ماموریت و در هنگام انجام وظیفه جان خود را تقدیم منابع طبیعی و حقوق آیندگان کرد، امروز عصر در مسجد دولت آباد یاسوج برگزار شد. این مراسم با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگلها، مراتع وآبخیزداری کشور، معاون قضایی دادگستری کل استان فارس، مدیرکل منابع طبیعی استان، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد، کارکنان منابع طبیعی، مسئولین اداری و رجل سیاسی استان برگزار شد.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین گفت: کسی که در راه حفظ حقوق آیندگان تلاش می کند و جان خود را به خطر می اندازد، بالاترین ارزش را در اجتماع دارد.
عزت اله بهشتی فرد گفت: هوشنگ نادری مرگی شهادت گونه داشتند و در طول دروان خدمت بارها مورد تهدید و ضرب و شتم متجاوزین و سودجویان قرار گرفته بود و سرانجام جان خویش را تقدیم آیندگان کرد.
معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگلها، مراتع وآبخیزداری کشور، یکی از سخنرانان این مراسم بود و ضمن برشمردن ویژگیهای مثبت طبیعت برای انسانها گفت: طبیعت وقتی بستر حیات است که خود سالم و شاداب باشد. وی درباره جانفشانی مرحوم نادری گفت: از طرف رئیس سازمان جنگلها و همکارانم در این سازمان درگذشت زنده یاد نادری را به کارکنان منابع طبیعی، خانواده ایشان و فرزندشان که از کارکنان منابع طبیعی استان کهگیلویه وبویراحمد است، تسلیت می گویم.
مهندس منصور در ادامه مرحوم نادری را شهیدی دانست که در جهت منافع عمومی و خبر به مردم، جان خویش را از دست داد و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور پیگیر پرونده ایشان است و یک پایگاه حفاظت منابع طبیعی در استان به نام ایشان نامگذاری خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امید گفت:

    فرد فداکاری بود خداوند به خانواده صبر بده و انشالله عاملان زودتر پیدا بشوند و به سزای عمالشان برسند.

  • حسین گفت:

    از خداوند متعال برای کسانی که در را ه سرمایه های ملی وبرای دفاع از انفال تلاش و ایثار می کنند طلب مغفرت و اجر معنوی را مسألت داریم.

پربازديد